Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged bántanak ha itt kérdezel...

Téged bántanak ha itt kérdezel vagy beszólogatsz inkább?

Figyelt kérdés
általában leosztogatod akit hülyének gondolsz vagy téged ugattak le sokszor a kérdęseidnél? vagy esetleg minkettő?
2023. máj. 10. 13:20
A kérdező szavazást indított:
én beszólogatok a hülye kérdésekre
sokszor engem bántanak,ha kérdezek valamit
mindkettő
18 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
olyan tuti nincs,hogy egyik sem..
2023. máj. 10. 13:21
 2/18 Hans Pötterman ***** válasza:
85%
Hülye kérdésre hülyesêget írok, de az értelmesekre normálisan válaszolok
2023. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sose szoktam belekötni másokba, viszont belém már kötöttek és kiderült, hogy a delikvens nem tudta értelmezni a leírást és végig vakvágányon volt. Nagyjából kétszer fordult elő, hogy emiatt elnézést kért a másik fél, a többi esetben jön a személyeskedés, káromkodás, okoskodás és még sorolhatnám.
2023. máj. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ, hogy a vitapartnerrel mi dolgom van. Ha idegen és értelmesnek tűnik, akkor megpróbálom ébreszteni, ha hülye+buta és még kevély is, akkor kicsit játszok vele-a végén már azt sem fogja tudni, hogy kicsoda mit irt:DD
2023. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
4+ Ha kétség nélkül tudom, hogy ismerős, és ki is derül, akkor egyenesvben a legkínosabb, számára legrejtettebb galádságait amit ellenem, vagy a családom akár melyik tagja ellen tett nyiltba hozom ország-világ elé.
2023. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
* amit ellenem, vagy a családom akár melyik tagja ellen tett stikába/titokban a hátunk mögött
2023. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
4+ Már nem kell hallgatnom. Már felfedhetem. Elérkezett ez a szakasz is a "játékban".
2023. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem szoktak beszólni a kérdéseimnél, és legtöbbször én is normálisan írok. Ha valaki viccesen hülyén tesz fel kérdést, akkor néha ugratom, vagy hülyeséget írok, kicsit ironikusan.
2023. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor bantanak, ha nem hiszik el. Pl van sok penzem, aztan azzal jonnek, hogy persze, itt mindenki milliokat keres…
2023. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen ártalmatlan kérdéseim alatt is képesek betámadni én meg sajnos nem szeretem hagyni magam és visszaszólok, szóval gyakran keveredek bele veszekedésbe.
2023. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!