Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baszus! Véletlenűl mellékeltem...

Baszus! Véletlenűl mellékeltem a farkamról is egy képet a nőnek aki intézi a dolgaimat, vajon észre vette?

Figyelt kérdés
2023. máj. 11. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Messenger-en? Ott vissza vonható az üzenet és jelzi ha látta.


Amúgy meg ha már megtörtént a baki, kérj bocsit és kész.

2023. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy igen, na most vagy röhög egy jót vagy felháborodik vagy áthív mert tetszik neki a kép.:-)


Írj egy elnézést kérő üzenetet.

2023. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
téged sem az eszedért szeretnek, kanos gyerek...
2023. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha kicsi,észre se vette.
2023. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Az nem baj, ha már az ügyeid intézése előtt tudja, hogy mire számítson!
2023. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Észre. Le is írtad magad béka szintre.
2023. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Persze, véletlenül lőttél egy fotót a lőcsödről, véletlenül feltöltötted, és véletlenül el is küldted, persze, ez mind véletlen. 😂
2023. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy ma mar tenyleg elo tud fordulni ilyen. Es eleg egy rossz mozdulat, nem az, a telefonon. Emiatt viszont eljott az, mikor adott korulmenyek kozott el is hiszi valaki, hogy veletlen volt. Bar ez egy realis, hogy epp kuldod de mashova.
2023. máj. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez ugy realis, elirtam
2023. máj. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki telefonról internetezik(ami szerintem baromság) akkor történhet ilyen. Eleve kis képernyő amin, mindenféle átláthatatlan, programok futnak, amit ujjal csak pontatlanúl körülményesen lehet irányítani. Plusz eleve tele lehet mindenféle képekkel, amít ha akarja az ember ha nem, állandóan küldeni, megosztani akar a telefon magától is. Szóval ilyen használhatatlan béna rendszerekben simán megtörténhet hogy öszevissza küldözgetnek mindent az emberek.
2023. máj. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!