Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet tenni, ha autóit...

Mit lehet tenni, ha autóit programok nem indulnak el, sima text file-nak érzékeli őket, újra telepítéskor pedig azt írja ki amit alul mellékeltem?

Figyelt kérdés

Autolt v3.3.16.1 Setup


Installing


Please wait while AutoIt v3.3.16.1 is being installed.


Autolt v3.3.16.1 Setup


Error opening file for writing:


C:\Program Files (x86)\Autolt3\Autolt.chm


Click Abort to stop the installation, Retry to try again, or Ignore to skip this file.


Leállítás


Ismét


Kihagyás


Back


2023. febr. 21. 06:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A CHM csak egy help fájl, nyugodtan kihagyhatod ha csak ez a baja. De inkább indítsd a telepítőt rendszergazdaként, az a baja hogy nem írható a fájl.
2023. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem túl régen még képes volt autóit által szöveg szerkeszthető fájlként kezelni illetve futtatható fileként is kezelte.


Most nem képes Nem tudom hogy ennek köze van ahhoz hogy a a v8 támogatása lejárt nemsokkal azután próbáltam újra azelőtt hónapokkal nem látszólag azóta nem működik.

2023. febr. 21. 10:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont azt hittem segít az egész autoinfo törlöm és újratelepíteni de nem segített. De akkor ez pontosabban mit jelent hogy rendszergazdaként kell indítani? És mit kell úgy indítani és hogyan? És akkor töröljék újra telepitsem újra de rendszergazdaként?
2023. febr. 21. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!