Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek hogyan alakult az...

Kinek hogyan alakult az élete, miután elhunyt a hozzátartozója? Hogyan oldottátok meg a létfenntartás folytatását?

Figyelt kérdés
Egyedül sikerült megoldani a teendőket vagy kértetek/kaptatok segítséget? Mennyi időbe került a talpraállás - egyetemes értelemben?

#az élet folytatása
2023. máj. 12. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, mindent sikerült megoldani egyedül (őszintén nem is értem a kérdést). Mondjuk az első hónapban a halálesettel kapcsolatos teendőkön kívül nemigen tudtam semmire koncentrálni (szerencsére rugalmas munkám volt akkoriban, megoldható volt ez a kihagyás, persze, megvoltak az anyagi következményei, de legalább nem rúgtak ki) Kb. 6 hét volt, mire úgy-ahogy egyenesbe jöttem, ami a napok végigcsinálását illeti. Persze, a gyász folyamata jóval hosszabb volt, úgy 6 hónapig még néha spontán rámtört a sírás vagy rövidebb koncentrációzavar, de lassan elmúltak ezek is. Természetesen a hiányérzet megmaradt.
2023. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1-es választ.


Nem volt tehát annyira mély a kötődés - vagy felkészítettek az orvosok a várható veszteségre?

2023. máj. 12. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszibten nem tudom, miből sikerült ezt leszürnöd...
2023. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!