Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes nők miért gondolnak túl...

Egyes nők miért gondolnak túl egy köszönést?

Figyelt kérdés

Én egy rondának tartott 34 éves férfi vagyok, akinek nem volt még párkapcsolata. Már 6-8 éve beletörődtem a helyzetembe, az idő múlása amúgy is csak ront a helyzetemen, így nem erölködök, ábrándozok már. Megtaláltam a boldogságom más dolgokban. Nem vagyok sem incel, sem becsömörlött. Jókedvű, laza és vidám ember vagyok, élvezem az életem. Ehhez képest egyes nők, pl munkahelyen, egy vidám köszönést már úgy adnak elő a hátam mögött, mintha halálosan szerelmes lennék és zaklatnám őket. Ők látják köszönésemen. Én annyira zárkózott vagyok, hogy a köszönésemmel udvarolok!

Hogy mondhat ilyet egy 28 éves felnőtt nő? Mire jó ez? Miért kell zaklatni?


2023. máj. 15. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy más ismerősükhöz/kollégákhoz képest félreérthető a viselkedésed, és észre sem veszed magadon, mert neked ez a normális. Én is ismerek ilyet, szegényt alaposan félre lehet érteni, de nem esik le neki, hogy ő viszi túlzásba a jópofizást.
2023. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Vedd észre, hogy az adott nő érdeklődik felőed:D Magyarul: Felkeltetted a kíváncsiságát-komolyabb értelemben. Dehogy zaklat szegénykém, csak a nyuszit szeretné kicsalogatni az odujából:DD
2023. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ne foglalkozz vele. Az emberek hajlamosak felreertelmezni valamiben.
2023. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem mindenkit értenek félre, ahhoz úgy is kell viselkedni. Persze, ha még tetszel is a másiknak, vagy pont hogy bottal sem piszkálna meg, akkor jobban felfigyel a szokásostól eltérő viselkedésre.
2023. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Egyes pasik miért gondolják azt hogy egy vidám köszönésükre a csaj azt gondolja hogy szerelmes belé?
2023. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!