Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis neha elfelejteni...

Normalis neha elfelejteni dolgokat?

Figyelt kérdés
néha elfelejtek kis dolgokat nem napi szinten de azért előfordul hogy nem figyelek oda valamire mindig 100%-ig😅ilyenkor a családom hülyének néz, vagy annak állit be,de szerintem ez minden embernél előfordul mivel emberek vagyunk nem robotok.Persze mindig igyekszem nem figyelmetlen lenni, és a fontos dolgokat nem szoktam elfelejteni.Nektek mi a véleményetek erről?Nem akarom szarul érezni magam ilyen dolgok miatt és kíváncsi lennék hogy más is egyetért azzal hogy nem lehet mindig tökéletesnek lenni?😀Sajnos úgy érzem elég mérgező a családom és az önbizalmamon se segít,gyakran szorongok a társaságukba.Én azt látom hogy saját magukkal van problémájuk és ezt kivetítik akire tudják minden kis alkalommal.🤷‍♀️Egyébként dolgozom ezen mert sokszor észreveszem hogy ami másnál napi szinten megtörténik és normális,az az én családomba furcsa meg “baj”.Nem akarok megfelelési kényszerrel élni és igyekszem más szemszögből nézni ezt.

2023. máj. 15. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, normális. Ha férjemet, akkor igazán összekaphatnád magad, és odafigyelhetnél, mert nem hiszi el, hogy ennyire nem lehet tekintettel lenni másokra, és minimálisan figyelni a teendőidre. 3:)
2023. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze minden ember más,de nekik nem csak ezzel szokott bajuk lenni kb mindenbe bele tudnak kötni egyszerűen nem lehet megfelelni nekik.Még akkorsem ha a maximumot hozom ki magamból akkor is talalálnak valamit.Na szerintem inkább ez a nem normális.Hozzáteszem hogy odafigyelek egyébként nagyon is de úgy nem szeretnék élni hogy azt érzem sose lehetek jó nekik akárhogy is próbálom.
2023. máj. 15. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, miket felejtesz el. Ha a 3 éve használt bankkártyád PIN kódját, akkor tényleg hülye vagy, de ha csak egy félvállról odavetett valamit vagy egy dátumot, akkor nincs gond, az mindenkivel előfordul.


Tudod, azt szokták mondani, akinek nincs esze, annak legyen notesze :)

Én mindent olyasmit felírok a telefonomba, amire emlékeznem kell, és az mindig szem előtt van.

2023. máj. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!