Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet oldani, vagy ti...

Meg lehet oldani, vagy ti csináltatok már ilyet, hogy ha két hozzátok közel álló ember elfordult egymástól, ti jóban akartatok és tudtatok is maradni mindkettővel?

Figyelt kérdés
Vagy ilyet nem lehet (jól) csinálni, ez sunyiság? Én most egy munkahelyen vagyok így, valakinek elege lett, felmondott, a másik pedig, aki maradt, ki van rá akadva. Én megértem a felmondót, és különben is kedveltem. És megértem a másik felet is. Így mindkettejükkel beszélgetek és mindenki álláspontját megértem. Bár ha nem érteném meg, az érzéseikhez akkor is joguk van.
2023. máj. 18. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani, ha mindenki normális. Csak arra kérd meg őket, hogy egymást lehetőleg ne neked szidják.

Sajnos nekem is véget ért most nemrég egy korábban szoros, jó barátságom. Nem vesztünk konkrétan össze, csak már elegem lett belőle. Van egy közös barátnőnk, akivel ennek ellenére simán tartom a kapcsolatot, annyi, hogy nem beszélek vele semmit erről a konfliktusról. Nem szeretnék ilyen terhet rárakni, neki is jobb így.

Hogy a régi közös barátnőnk szid-e engem neki, nem tudom. Elsőre azt mondanám, hogy nem, mert annál intelligensebbnek ismertem meg, de sajnos az utóbbi időben annyi minden kiderült róla, amiről azt gondoltam, hogy nem vall rá, hogy már nem csodálkoznék semmin.

2023. máj. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Van, ismerőseim elég rosszul váltak el, de én mindkettőjükkel jóban vagyok, szoktunk találkozni. Persze sose említem egyiknek a másikat.
2023. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet ilyet, csak célszerű nyíltan kimondani, hogy te az ő harcukban nem akarsz állást foglalni.
2023. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!