Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább a férfinak vagy inkább...

Inkább a férfinak vagy inkább a nőnek van több megfelelési kényszere a társadalom felé?

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 20:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőkre több olyan elvárás nehezedik, hogy valamit meg KELL csinálni (jól kinézni, elvégezni a házimunkát), a férfiakra meg több olyan, hogy mi TILOS (háztartásbeli apának lenni, kimutatni az érzelmeket). Az már az egyéntől függ, hogy az okoz neki nagyobb stresszt, ha túl sok az elvárás, vagy az, ha túl sok a keretek közé szorítás.
2023. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

Miért, a férfiak felé nincs ilyen?

Legyenek izmosak, keressenek sokat, zokszó nélkül minden fájdalmat viseljenek el. Soha nem sírhatnak, mert ők akkor ,,bu*ik". Legyenek okosak. Legyenek keményfiúk, de ha veled is keményfiúk, az már g*ciség.

A reklámokba ugyanúgy elérhetetlen külsejű férfiak vannak

(Nő vagyok)

Összefoglalva szerintem mindkét nemre nagyon egyénfüggően hat

2023. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyenlő arányban.
2023. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nemtől függ, hanem hogy milyen közegből jössz. Ha azt nevelték beléd hogy mindenkinek megfelelj kevésbé lesz jó életed..
2023. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
35%
Férfinak lenni nagyon nehéz. Sokkal nehezebb mint nőnek.
2023. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha egy nő sok férfival feküdt már le akkor azt titkolni szokta. Szóval a nőknek.
2023. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!