Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha valakinek fontos a...

Gáz, ha valakinek fontos a saját szülinapja?

Figyelt kérdés

Nekem jól esik,ha ilyenkor felköszöntenek vagy ha érzem azt, hogy szép ajándékkal vagy meglepetéssel akarnak örömet okozni. A férjem csak átadta a gyorspostás csomagolásban lévő könyvet, amit láttam, hogy hónapok óta megvett, meg az udvar hátsó sarkában le volt rakva 2 egynyári virág balkonládával együtt, mert még azt szánta nekem 😵😵

Semmi varázslatosság vagy ünnepi hangulat nem volt a napban. Úgy volt, hogy vacsizni is megyünk hát nem mentünk. Bort vettünk, hogy majd iszunk, hát nem ittunk. Akkor arról volt szó, hogy ma megborotválkozik, természetesen az is elmaradt. Végülis, ez csak egy átlagos, unalmas szar nap a nyuggerklubban.

26N


2023. máj. 19. 23:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem gáz. Tudja ő hogy számodra fontos?


Boldog szülinapot!

2023. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem baj, ha fontos a szülinapod, de azt ne várd már el, hogy körbe ugráljanak. Mit akarsz, szülinapi zsúrt, vagy mit? Már nem vagy 5 éves. Kaptál ajándékot, többet is. Ráadásul azt, amit akartál. Innentől a többi csak gyerekes picsogás, ami mindenre vall, csak felnőttségre nem.
2023. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek a 2-essel. Ha fontos a szülinapod, hát csinálj belőle emlékezetes napot! Vegyél ki szabadnapot, fizess be hőlégballonozásra, vegyél magadnak egy új telefont, hívd el a barátnőidet bulizni stb.

Ha nem csináltál semmi érdekeset, magadra vess.


Miért kell egy 26 éves nőnek elvárnia, hogy majd a világ kitalálja, hogy mit szeretne?

2023. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem kell körbeugrálni. De az ünnep attól ünnep, hogy megünneplik, nem attól, hogy lerakják az ajándékodat. Karácsonykor sem a fenyőtől lesz ünnepi hangulatod, hanem az érzéstől. Tudja h fontos, tavaly is elmondtam neki. Csak pancser. Vagy köcsög. Vagy ő a pancser, én meg a köcsög. Vagy fordítva.
2023. máj. 19. 23:20
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

Te vagy a pancser, hiszen nem tettél semmit azért, amit szeretnél.

Nem csak egy férfi vehet elő bort. Megfogod, előveszed, kitöltöd, és megmondod a párodnak, hogy egy ezt most szeretnéd vele meginni.

Megkéred, hogy most borotválkozzon meg, mint ráadás szülinapi ajándék.

És voilá, teljesül minden kívánságod.


És a köcsög is te vagy, mert a saját egoizmusid és bénaságod beismerése helyett elkezded az interneten szapulni a párodat, aki igazán szép ajándékokat vett neked.

2023. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy oldottam meg, hogy elmondtam, hogy ezt és ezt szeretném, hogy ilyen legyen, ez okoz örömet. Igazából megszerveztem a saját szülinapom, mert amúgy nem lett volna semmi. Barátaimmal voltam, nekik/velük szerveztünk egy kis összejövetelt.

Párkapcsolatba ez nem működött sajnos.

3/N

2023. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Kitana. ***** válasza:
77%

Nemtom, én eddig akárkivel voltam kapcsolatban, a szülinapom előtt megkérdezte, mi legyen a program és az volt. Voltak nagyobb bulik barátokkal, volt kettesben töltött nyugis program.

Ahogy olvasom, nálatok is volt program megbeszélve, tehát nem arról volt szó, hogy semmit nem tudott a párod, mi legyen, hanem végül nem volt hozzá kedve vagy bármi és inkább leszarta, ez így gáz.

2023. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#4


Mások vagyunk. Nekem karácsonykor a fények nagyon fontosak. Szeretem őket és letargiába vagyok, ha nincs fent. Persze nem értem miért, de valahogy feldob.



Születésnappal úgy vagyok, hogy nekem az is elég, ha megölelnek..de inkább ne is tudjanak róla, elég ha egy vagy két személy tudja.


Igazából azt nem.írtad, hogy mi az oka annak hogy nem jött össze amit terveztetek?

2023. máj. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
6-os, nem kell sietned azért 3 évesen a párkapcsolattal
2023. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
34 bocsi. Hova lett onnan az a 4-es? Ó! 😯😯😯😯
2023. máj. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!