Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a lánynak szülinapj...

Mit vegyek a lánynak szülinapjára hogy érezze fontos nekem?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 20:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy érezze, hogy fontos neked, akkor nem feltétlenül kell vegyél neki valamit, ha csak nem ilyen gold digger :P Készíthetsz neki valamit, esetleg elhívhatnád vacsorázni, vagy egy italra :)
2017. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Vehetsz neki egy szép, egyedi ékszert. (Nyaklánc,karkötő, fúlbevaló)


Vehetsz mellé neki egy szálat a kedvenc virágjából

Egy páros belépőt a kedvenc koncertjére


Ez tényleg a személyiségétől, érdeklődésétől, korától függ

2017. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kezd azzal, hogy hány éves, mi az érdeklődési köre, milyen/mennyire mély viszonyban vagyok és annak megfelelően dönts.
2017. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Erre nincs egy általános képlet. Ha kicsit ismered lehet egy elképzelésed arról, hogy mire vágyik és minek örülne, ami nem feltétlenül méregdrága holmi és nem egyenlő az aranyásással.


Nekem pl van egy hobbim, ahhoz kellékeket már 700-800ft ért kapni, örültem volna hogyha az exem vesz valamit, ő választ nekem. Próbálta rá utalni, ha én vásároltam kikértem a véleményét de nem igazán törődött vele mert lányos dologról van szó, elhiheted hogy nem esett jól.

2017. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem hogyha tényleg nagyon fontos neked és te is az vagy a lánynak akkor fölösleges nagy ajándékokat venni,ha szívből szeret akkor az apróságot is értékelni fogja. :) Pl: egy közös képet kinyomtatsz és bekeretezteted vagy akár egy bizsu nyaklánc esetleg karkötőnek is örülni fog. Az még nagyobb örömet fog neked okozni ha látod hogy örömmel hordja is :)
2017. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Próbálj visszaemlékezni, mit mesélt arról,mi érdekli,miket szeret? Ha értesz valamihez,.magad is csinálhatsz valami apró ajándékot, karkötőt vagy effélét. Semmiképp se vegyél drága dolgot neki! Az megriasztja még az elején.
2017. máj. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Helló!


Nehéz dolog a szeretetet tárgyakban kifejezni. Első gondolatom az volt, hogy semmit, csak éreztesd vele, hogy szereted.

De azután rájöttem, hogy valami ajándékot tényleg akarsz adni neki. Így az jutott eszembe, hogy csinálj neki/róla/kettőtökről egy fényképalbumot, és minden kép aláírd, hogy mi szép jut eszedbe erről a képről és róla

Írj minden kép alá egy mondatot, hogy milyen tulajdonságát szereted, hogy milyen boldog vagy, hogy ő a gyereked, és hogyan szépíti meg az életed.

2017. máj. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marci202 válasza:
64%

Én egy Diva's cake macaron boxot vettem a barátnőmnek! Csak ajánlni tudom, ha szereti az édességet.

Itt a link: [link]

2017. máj. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!