Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan lehetnek akik 20-25...

Sokan lehetnek akik 20-25 éves koruk körül találnak először párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látni, meg hallani, hogy már 15-16 évesen szerelmesek a fiatalok. De azért biztos nem mindenkinek jön össze ennyire fiatalon.

Te melyik eset vagy, ismersz olyat aki jóval 20 éves kora után talált először párt? Szerinted sok jóból kimaradnak akik huszon évesen kerülnek először kapcsolatba?


2023. máj. 22. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ismerek olyat aki már 18 évesen összeházasodott és itt vagyok én aki 30 és még párkapcsolata se volt
2023. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
26 évesen még nőt se láttam,hát ez van sajna , iylen embereknek is kell lennie
2023. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem sem volt még soha komoly kapcsolatom 26 évesen.


Az igazat megvallva nem is hiányzik. Jó maga a testi része igen de arra ott a poresz. Szóval se időm, se kedvem egy kapcsolatra jelenleg.

2023. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyik osztálytársnőm 16 évesen jött össze a férjével, van 3 gyerekük. A férjem meg 22 volt, amikor megismertük egymást, most tervezzük a második gyereket. Mindkét véglet életszerű.
2023. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, főleg fiúknál gyakori. Amikor ennyi idős korom körül randizgattam, társat kerestem, akkor a velem egykorú srácoknak, akikkel összeismerkedtem, szinte egyiküknek sem volt még korábban senkije, sem komoly kapcsolat, sem szex terén. Meg akivel végül összejöttem, neki is én voltam az első.

Nekem 17 évesen volt először barátom, meg a barátnőimnek, osztálytársnőimnek is kb annyi idősen. Mondjuk akkor is, a fiúk, akikkel ismerkedtünk már 20-23 körül voltak inkább, és nem volt addig barátnőjük.

2023. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerelmes oviban is lehetsz, az más kérdés, hogy hány évesen találsz rá arra, akivel leéltek egy életet együtt.
2023. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Többen vannak így mint hinnénk.

Én 20 vagyok most, nekem sem volt még párkapcsolatom, nem találkoztam még olyan személlyel aki megfogott volna. Ismerek velem egykorú, és idősebb embereket is akik ugyanebben a cipőben vannak, ismerek olyanokat is akik szöges ellentétek. Például egy jó barátom csak pár évvel idősebb nálam, most várják a második gyereküket épp.

Mindenki másmilyen tempóban, máshogyan éli az életét. Valaki korán tapasztalja meg ezeket, van aki később. Mindkettőnek megvannak a hátrányai, egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál, szimplán csak másmilyen.

Nincs viszonyítási alapom, de nem igazán érzem azt hogy kimaradtam volna bármiből is emiatt. Hogy ha olyasvalakivel lenne párkapcsolatom akivel csak a külső nyomás miatt jöttem volna össze, és hiányozna bármilyen érzelem vagy kötődés akkor köszönöm, inkább nem kérek. Nem szeretnék beleesni egy "Ha nincs ló jó a szamár is" esetében. Olyan emberrel nem akarok összeállni akit nem szeretek, mindkettőnknek szenvedés lenne a dolog úgy is.

2023. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Megesik. Foleg a visszahuzodo emberkeknel,onbizalomhianyosoknal, kituno tanuloknal stb
2023. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ismeretségi körömben bőven akadnak ilyen fiatalok (magamat is ide véve), de nem olyan kimagaslóan sokan azért. Például legjobb és egyben legrégebbi barátnőmnek (22) sem volt még párkapcsolata sosem, de nem is hiányzik neki, és amúgy nekem sem. Másik közeli barátnőm 23-24 körül volt, amikor először lett kapcsolata és fél éven belül házasodni fognak, 2 éve vannak együtt.

Két, apai ágon lévő unokatesóm közül egyikük majdnem 30 volt, amikor barátja lett, a másiknak (24) pedig még nincs. De még tudnék pár példát írni, csak nem szeretnék hosszú válasszal untatni bárkit is :D

Ezzel szemben kapásból tudok mondani olyan 20-25 év körüli ismerőst, volt osztálytársat, aki már egy ideje házasságban él (10-11-en jutottak eszembe most hirtelen), és olyan is akad, ahol már baba is született (4).

2023. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Statisztikai adatokra támaszkodva, igen, viszonylag sok ilyen ember lehet.

[link]

2023. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!