Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Balázsék reggeli műsornak...

A Balázsék reggeli műsornak tényleg vége lesz? Honnan veszik az emberek?

Figyelt kérdés

Itt is olvastam, illetve más oldalon is, hogy hamarosan vége lesz a műsornak.

Én egy ideje nem tudom hallgatni, néha visszahallgatok adásokat, így nem vagyok képben.

Volt valami bejelentés?



2023. máj. 23. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Múlt hét péntekig minden adást meghallgattam, addig egyáltalán nem került szóba náluk ilyen.

Hétfőn lehet, hogy bejelentették, ott még nem tartok.

2023. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
balázs már nem bal kompatibilis
2023. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Szoktak arrol beszelni, hogy mar oregek es el kell fogadni ha lejar az idejuk.

Ameddig ugyanazokat a szamokat produkaljak szerintem maradnak. Az nmhh szarra bunteti oket, de meg mindig inkabb kifizetik a buntit mint, hogy lehuzzak a rolot. Sok mindenrol nem beszelhetnek mar, ugyhogy en orulnek ha podcast vonalon lennenek, mint amikor juli ott meselte el a fetis party elmenyet.

2023. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat!

Azt hittem lemaradtam valamiről. De mondjuk ha bejelentették volna, akkor biztos ezzel lenne tele sok honlap.

2023. máj. 23. 12:00
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Én régebben rendszeresen hallgattam őket, és nagyon szórakoztatónak találtam a legtöbb részt. Napi szinten visszahallgattam őket.


Az utóbbi egy hónapban egyetlen részt sem hallgattam vissza..

Egyszerűen már nem szórakoztat. Nincs benne vicces rész, nem hangulatos, nem vidám. Snassz, monoton, unalmas lett.

Szerintem ők is látják, érzik, tudják.

2023. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Lehetséges. Én is éreztem már tavaly évvégén is, hogy fárad az egész.

Illetve ma is láttam instán, hogy Jani megint Várfoglalókat forgat. Ezek szerint nincs műsorban így reggelente?

2023. máj. 23. 20:02
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Ő már akkor sem volt, amikor én még hallgattam. Ritkán van. Egy-egy hetet kihagy, majd a rákövetkező hét első napján sem szokott lenni.

Nekem ő (volt) a kedvencem.

2023. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Húha. Ez nem túl jó jel.

Akkor lehet tényleg lassan itt a vége. Gondolom ennyi év után most már mindenki szeretne kicsit mással foglalkozni.

2023. máj. 23. 20:39
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Eddig volt Jani:) de elszoktak engedni forgatni. En a keddi juli rovatot hianyolom
2023. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok. Nos, ugye a Jani ezen a héten hivatalosan is bejelentette, hogy ő távozik. És hogy a stáb ezt már régóta tudta. Akkor lehet, hogy mégsem volt alaptalan ez a feltételezés, hogy abbahagyják? Vagy legalábbis valami volt benne, valahonnan lehet, hogy szivárgott már ekkor valamilyen információ.

Én a műsorok hallgatásából semmit nem vettem észre ebből, hogy ez fog történni.

dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!