Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a kedvenc szereplőd a...

Ki a kedvenc szereplőd a Hetedik Mennyország című sorozatból és miért ő a kedvenc szereplőd?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Simon

Szerintem aranyos volt kisgyerekként.

2023. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Happy. Egyértelműen.
2023. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pajkos néven futott a magyar változatban. Bocsánat, eszembe jutott, hogy lehet neki lefordították a nevét. Hát erre nem számítottam 😃
2023. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Simon. Ő természezes karakter volt végig. Egyrészt valahogy mindig adta a korához illő viselkedésformát, másrészt a történetei is hitelesebbek, de érdekesek voltak már gyerekkorától kezdve. És mennyit fejlődött a karaktere, mennyi korszakon átment!


Mary volt a második kedvemcem, de az 5. évadig volt az érett valaki, akire fel lehetett nézni, mégis megvoltak a kamaszos butaságai, ezért szerettem, de az 5. évadban tönkrevágták a karakterét és onnantól kezdve meg úgy állították be, mint egy buta libát. Eric úgy is tekintett rá...


A többiekkel mind volt valami gondom.


Eric és Annie megfáradtak a felére, a végén Eric már egy kőbunkó valaki, aki már nem is leplezi mennyire tele van a töke mindenkivel. Szóval sehol sincsenek a régi önmaguknak akik miatt szeretni lehetett őket... De a kezdetektől sokszor túldramatizálták a dolgokat.


Matt túl komoly volt a korához képest, ez természetellenesen hatott, bár mondjuk nem volt rossz karakter, csak nem volt természetes.


Lucy meg... Hát róla semmi pozitívat nem tudok írni sajnos.


Az ikrek meg cukik voltak, de unalmasak.

2023. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, Ruthie kimaradt. Hát ő róla se tudok sok jót mondani. Egy elkényeztetett hisztérika volt és emiatt sok epizódban a róla szóló szál tanultsága is pofán csapja az egész cselekményt vagy maga a tanultság lesz zagyva, értelmezhetetlen, nem olyan mint a pont, hanem mint a kérdőjel a mondat végén.
2023. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# tanulság, nem tanultság…
2023. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6, igaz, rosszul írtam.
2023. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem matt
2023. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!