Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Harry Stylesnak mi a kedvenc...

Harry Stylesnak mi a kedvenc gyümölcse? Szereti a görögdinnyét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez egy fontos kérdés, mert tényleg érdekel😅 Lehetőleg a negatív kommenteket mellőzzétek, köszi. Harry fan vagyyok.

#dinnye #Harry Styles #kedvenc gyümölcs #harryfan
2023. ápr. 22. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Fel akarod keresni, majd a kezébe nyomsz egy dinnyét vagy mi? Amúgy nem tudom, de biztos meg lehet találni valahol, ha fan vagy akkor keress rá
2023. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Banán
2023. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
2023. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves 1. anonim! Látom, nem tudsz olvasni. Pedig direkt leírtam, hogy a negatív válaszokat hanyagoljuk. Egyébként meg, ha nem tudod a választ, akkor ne írj semmit.
2023. ápr. 23. 01:22
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Ezért van az oldal :) mellesleg negatív nem igazán volt a hozzászólásban
2023. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért, hogy beírja azt hogy nem tudja? :) Szerintem is. Amúgy a beszólás szerintem sem negatív :)
2023. ápr. 23. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem igazán lehet beszólásnak nevezni :) csupán lényegtelen információ, nem sértésből de amúgy tényleg érdekel mért vagy erre kíváncsi :D. A keresés meg mindenre jó megoldás, utána tudsz olvasni bárminek, szóval..
2023. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk. Amúgy ha valaki úgy kérdezi, hogy oda akarsz menni majd a kezébe nyomsz egy dinnyét vagy mi? Az sértő mert ilyen stílus. Persze kinek mi. Mert ha úgy kérdezte volna, hogy Oda mennél és a kezébe adnál egy dinnyét:) Akkor talán jobb lenne. Persze most már mindegy mert már csak erről az anonim 1-esről szólnak a válaszok szóval szerintem hagyjuk.:)
2023. ápr. 24. 06:49
 9/12 anonim ***** válasza:
A válasz azon túl sem sértő, hogy a kérdés értelmetlen. De egyetértek, zárjuk le :)
2023. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy feltettem egy számomra viszonylag fontos kérdést, hogy mi a kedvenc énekesem kedvenc gyümölcse. Tényleg. Amúgy rákerestem, de nekem nem azt adta ki, ezért kérdeztem itt. És szerencsére normális válaszokat is kaptam:)
2023. ápr. 24. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!