Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sértésnek szánta, hogy jégkirá...

Sértésnek szánta, hogy jégkirálynő vagyok?

Figyelt kérdés

Egy kollégámmal beszélgetve egyszer csak mondta, hogy neki elsőre jégkirálynőnek tűntem. Kérdezgettem, hogy ezt hogyan érti, de nem akart mélyebben belemenni a témába. Amit nem értek, mert én ha valakire mondok egy jelzőt azt meg is indokolom. Ő annyit mondott, hogy nem negatív, de nem is pozitívan értette, csak neki elsőre így jött le. Hát, köszi ezzel aztán sokra jutottam.

Szerintetek ezt csak bántásnak szánhatta?


2023. máj. 26. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom az volt az első benyomása rólad hogy egy fapicsa vagy és így próbálta tudtodra hozni hogy kellemesen csalódott benned.Majd még változik a véleménye.
2023. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Rendszeresen a megközelíthetetlen, üres tekintetű, és érzelemmentes emberekkel kapcsolatban mondják.

Akikre igazán ráillik ez, az azok a nők, akik pszichopaták. Sok mindent tudnak leplezni, de az érzelmi EQ hiány ami helyzetekből adódik, a tekintet, és a helyzetekhez való hozzáállásuk az leleplezi őket egy figyelmesebb férfinél/nőnél.

2023. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem hiszem, hogy direkt meg akart sérteni, csak ostoba és kiszaladt a száján, amit tényleg gondolt. De ne foglalkozz vele, akik jégkirálynőknek meg fapináknak tartanak bizonyos nőket, azért, mert nem közvetlenkednek mindenkivel válogatás nélkül/indokolatlanul, azok mind gyökerek.
2023. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Azt jelenti hogy ridegnek és érzelemmentesnek gondolt, nem hitte hogy jóban lesztek. Ez mindenképp inkább negatív jelző még ha le is tagadta. Viszont ha ezt önállóan nem tudtad értelmezni akkor nem vagy a legélesebb kés a fiókban valószínűleg.
2023. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

A jegkirálynő megközelíthetetlen, érzelemmentes, esetleg akár kegyetlen, de közben magabiztos személyiség. Mindenki eldöntheti, hogy ez neki tetszik vagy nem.


De most ezen kár megsértődni, mert pont azt mondta, hogy jobban megismerve nem ilyennek tart már.

2023. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kerdezo, neked azert a szovegerteseddel van gond. Elsore, ez nagyon fontos. Elsore. Benne van, hogy mar nem, sot.

Kimondta a szot, de zavarba jott, hogy definialtatni akartad. Megkozelithetetlenre mondjak.

2023. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Kellemesen csalódott benned. Ezt jelenti.

Sokszor van egy első benyomásunk a másikról, ez néha stimmel, néha felülírjuk a későbbi tapasztalataink alapján. Jobban megismerve rájött, hogy nem is vagy te olyan jeges. Ez szerintem örömteli.

Az más kérdés, hogy kicsit béna bók volt részéről, hogy ezt így kimondta.

50f

2023. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Off, de mi a baj azzal, ha valaki jégkirálynő?
2023. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

"Off, de mi a baj azzal, ha valaki jégkirálynő?"

Neki lehet, hogy semmi. A környezetének ellenben elég sok. Egy rideg, érzelemmentes emberrel nehéz jól kijönni, de sokszor simán a társaságában lenni is kellemetlen. Ami nem épp egy pozitív dolog ha napi 8 órában össze vagy zárva vele.

2023. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jégkirálynő: nehezen megközelíthető személy (nő), aki az érzelmeit nem mutatja ki, csak a lényegre, a munkára koncentrál. nem/alig ad ki magából magánéletre vonatkozóan valamit, nem/nehezen barátkozik.
2023. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!