Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Jégkirálynők" léteznek?...

"Jégkirálynők" léteznek? Ismer valaki személyesen ilyet?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy ismer e valaki olyan nőt, aki épp annyira hihetetlenül szép, mint amennyire kevély és büszke. Bárkit megkaphatna, de a hiúsága ebben meggátolja, mert mindenkinél többre tartja magát, és úgy érzi, senki nem méltó hozzá. Nem feltétlenül barátságtalan és bunkó, egyszerűen csak a végletekig büszke. Nem hebehurgya tinikre gondolok, vagy valami csalódott, megcsömörlött asszonyra, hanem tényleg 20-30 közötti nőkre, akik tudják, mit csinálnak. Azért kérdezem, mert ennél tökéletesebb nőt én el se tudok képzelni, függetlenül attól, hogy sosem kaphatnám meg :).

2015. ápr. 30. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ezeket hívták régen fapinának.
2015. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az a baj, hogy mindegyik jégkirálynőnek van szíve- kivéve, akiknek tényleg nincs szíve, hogy rajtuk kívül bárki beleférjen- na ezt hívja a pszichológia malignus nárcizmusnak. A többi jégkirálynő vagy fél a férfiaktól, vagy eleve az emberi kapcsolatoktól.

De a törtető vagy éppen sikeres nőket is szokták jégkirálynőnek nevezni- mert a racionalitás veszi át a stafétát az érzelmektől-márpedig a nők alapvetően érzelmes lények.

Csak nem egy passzív pasi vagy aki dominára vágyik ? :)

2015. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lennék abban biztos, hogy az ilyen nők annyira tökéletesek.

Nekem mondták már páran, hogy ha valaki úgy néz, hogy nem ismer, akkor nagyon elérhetetlennek tűnök. Azt is hallottam már vissza, hogy valaki nem mert beszélgetni velem.

Az igazság az, hogy nagyon zárkózott vagyok, attól félek, hogy nem fogadnak el, ezért gyakran nem is szólalok meg. Pedig nagyon örülnék, ha nyitnának felém az emberek. Szerintem még sok más lány is így lehet ezzel. Persze lehet, hogy olyan nő is van, amilyet leírtál, de azt gondolom, hogy a külső/első benyomás gyakran nem a valóságot mutatja.

2015. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

"mert ennél tökéletesebb nőt én el se tudok képzelni"


Ez a mondat a legnagyobb zöldség, amit csak el tudok képzelni! :)

2015. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es

Mind mások vagyunk. Tudom, az emberek 99%-a az ilyen nőket egyszerűen frigid, prűd fap*nának tartja, de én az az 1% vagyok, aki az ellenkezőjét látja. A kedvesség elinflálódik, ha valaki mindig mindenkivel kedves. De ha egy ilyen nő kedves valakivel, annak súlya van. Ezekben a jégkirálynőkben van valami olyan elemi ridegség, ami nekem nagyon bejön. "Mindig az a legédesebb gyümölcs, amit nem érsz el." Persze, én nem azokra a nőkre gondolok, akik azért ilyenek, mert ezzel a módszerrel akarnak hódítani, vagy épp bosszút állni a férfi társadalmon, hanem akik ösztönösen visszahúzódók, gőgösek, kevélyek, büszkék. Számomra az a nő, aki csak úgy válltogatja a párjait, büszkétlen, és súlytalan. De mondom, én így gondolom, és én vagyok az 1%. Kiváncsi vagyok, van e még rajtam kívül képviselője ennek az 1%-nak.

2015. ápr. 30. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem pont az ilyen jégkirálynők váltogatják a partnereiket.

Én egyet ismerek, most hogy így körbeírtad,amit keresel, ráismertem.

2015. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hm.. Én magamat eléggé nárcistának érzem. És tudod, szenvedek. Egyetlen személybe vagyok szerelmes már rég óta de nagy a háttérsztorija, hogy miért lehetetlen köztünk a kapocs. Mi ketten nagyon hasonlítunk pedig.. mindegy. Elég vonzóan nézek ki, a viselkedésem is az e miatt. A hiúság önzőség. Az önzőség alázat. Veszélyes. Ha egy ilyen embert lenézel, az nem kímél, én is ilyen vagyok sajnos.. Néha jó, mert a fellegekben járok. De néha minden annyira kényelmetlen. Főleg, hogy a baráti körömben is különlegesnek tartanak a fiúk, egy normális baráti kapcsolatom sincs velük.
2015. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!