Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lepődnek meg ha valaki...

Miért lepődnek meg ha valaki már igazán betegen, tényleg elmegy betegállományba egyáltalán?

Figyelt kérdés
Egyszer hulla betegen, influenzásan elmentem táppénzre 4 napig amíg nagyon lázas voltam, mindenki hüledezett hogyhogy elmegyek. Persze amikor meg bementem szintén influenzásan, senkinek meg nem mozdult a fejében hogy otthon is maradhatnék. Nátha, torokgyulladással alap hogy mindenki jön be dolgozni.

2023. máj. 26. 12:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%

Mi céllal írtad ki a saját problémádról ezt a kérdést? Magánügy, nem? A kollégákat nem tudjuk megválogatni, de azt viszont igen, hogy hogyan reagáljuk le a különböző helyzeteket.


Most, hogy a frusztrációdat kiírtad magadból, megkönnyebbültél? Vagy tovább fogod a hisztit folytatni?

2023. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom de én egyszer 3 napig voltam otthon betegen és két osztályon is az terjedt el hogy felmondtam :D
2023. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Tappenz alatt 50% a fizetes plusz gyogyszerkiadások vannak. A legtobb helyen már ennyi minusz is betesz annyira hogy mem fognak kijönni a hónapban.

Valszeg ezért csodálkoztak hogyhogy le mersz lépni és vállalni ekkora minuszt. Ha kiszámolod mennyit buksz elesel majdnem egy heti fél fizetésedtol.minusz az 5-10 ezre gyogyszerek vitaminok probiok.


Majdnem kész öngyilkosság náthásnak lenni illetve luxus. Azoknak valo ahol van pénz wellnesselni.


Persze inkabb otthon lenni mint terjesztenj

2023. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3 nem mindenkii költi el a fizuját koppig nullára
2023. máj. 26. 13:05
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Sok helyen divat az önkizsákmányolás, mert mi aaaaanyira kapitalisták vagyunk, hogy lemondunk a táppénzről, mert mi aaaannyira dolgozunk, hogy nem számít az egészségünk. Hát ezt gondolják a kollégáid.
2023. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
4.Nem csak az, hanem számold ki mennyi buksz el egy kis nátha miatt.
2023. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6 ha náthásan mész dolgozni csak a zsepi árát bukod :D
2023. máj. 26. 13:14
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

3

Évente 14 napnyi táppénz 70%-os fietéssel jár. Csak az ezt meghaladó betegállományért jár 50%-os fizu.


De amúgy ja, ha valakik éhbérért dolgoznak, akkor az az összesen 1.2 napnyi fizetéskiesés is érvágás.

De azért bízom benne, hogy sokan nem így vannak:D


Mindenesetre valóban, nemtom mit lepődnek meg azon emberek, hgoy ha valaki beteg, akkor betegszabadságra megy:D

2023. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Senki nem lepődik meg ezen, csak a Lúzer és Lúzer Bt. csinovnyikai általánosítják a munkahelyükön őket ért igazságtalanságot, hogy ezzel nyugtassák magukat, miért is ne keressenek más munkahelyet.
2023. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Durvák tudnak lenni az emberek, kb a halálomon voltam, 2 naponta jártam az orvost, erre egy nagyon kedves kolléga elterjesztette, hogy nem is vagyok beteg, a városban sétálok.
2023. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!