Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor történt veled olyan,...

Mikor történt veled olyan, hogy megfázás miatt betegállományba mentél?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Szeptemberben, novemberben. Decemberben már covid miatt és a negyedik - szintén megfázásos betegségemnél már nem kellett táppénz, mert pont a karácsonyi szabadnapokra esett. Nagyon vacak 4 hónapom volt.
2023. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
tegnap
2023. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Shora ***** válasza:
48%
Attól függ milyen durva volt az a megfázás, mégha csak az orrom folyik meg picit fájt a fejem nem mentem beteg szabira :D De volt olyan amikor 39 fokos lázam lett tőle és hozzáspékelve a bronchitis,n a akkor nem hezitáltam :) Ez igazából tőled függ meg a helyzetedtől. Ha nagyon rosszul vagy akkor annyit nem ér egy munka hogy a vègén bajod legyen…bár tudom hogy Magyarországon a munkáltatók elég mérgesen néznek rád,sőt hallottam olyanról is hogy megfenyegetve lett valaki hogy kirúgják ha haza megy :/
2023. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Tavaly áprilisban. Covidos lettem. 2 hétig nem bírtam kimászni az ágyból. A főnök meg 2 naponta hívogatott, hogy mikor megyek már vissza dolgozni. Kiküldte az egyik közelben lakó kollégát, hogy nézzen már rám, hogy szimulálok vagy tényleg beteg vagyok. Visszamentem egy napot melózni beadtam a felmondásom és ‘sajnos megint vissza estem’ és 2,5 hetet megint táppénzen töltöttem.
2023. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
7 éve nem voltam táppénzen.
2023. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
4. az én főnökeim is naponta hivogattak, mikor lázasan feküdtem otthon... nem normálisak egyes emberek
2023. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

#6

Ez a hátránya, ha csak Te tudsz megcsinálni valamit vagy olyan munka van ahova a legjobb kell. Na meg ez a nagyra becsülés érte, hogy betegen sem hagyjuk békén.:D

2023. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Hát minden voltam ott, csak megbecsült nem :D
2023. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
November közepén voltam emiatt 2 napot otthon. De átalában home officeba megyek, ha csak egy kicsit meg vagyok fázva.
2023. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Októberben 2 hetet, hát nem volt boldog a főnököm :)
2023. jan. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!