Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért annyira...

Egyes emberek miért annyira depressziósak, negatívak, hogy nem veszik észre, hogy a nyár, a strand, a napsütés a legjobb dolog a világon, és képesek bent rohadni a lakásban, nem élvezve az életet?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Neked a nyár és a strand, illetve a napsütés a legjobb dolog a világon, de ezzel nem mindenki van így. Van, aki ezek közül egyiket sem szereti, de attól még nem depressziós, csak más, mint te. Nem kizárt, hogy ő télen, -10 fokos száraz hidegben, bokáig érő hóban vígan sétál az erdőben és nem érti, te hogy lehetsz olyan depressziós, hogy ilyenkor nem élvezed a természetet, hanem benn ülsz a jó meleg szobádban.
2023. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Egyes emberek annyira depressziósak,hogy megölik magukat.

Nem tudom ez úgy feltűnt-e.

Jó lenne ha a depresszió szót nem használnánk az aktuális nyomorunkra.

A depresszió egy betegség.

Köszi.

2023. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan, hogy nyári depresszió. Ilyen szeszonáliás dolog. Légkondit a lakásba szokták rakni, ha rohadni nem akar a strandon.
2023. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Annak nagyon változatos okai vannak, hogy ki miért depressziós. Viszont ha valaki depressziós, akkor nem képes az általad felsorolt dolgokat ugyanúgy megélni, nem nyújta nekik ugyanazt az örömöt mint másnak akkor sem ha korábban élvezték.
2023. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert a depresszió egy állapot, amit sok minden kiválthat.


Lehet betegség önmagában is, lehet más betegség hozománya. Vagy akár az is lehet, hogy nem depressziós az egyén, szimplán csak annyira összejönnek neki a dolgok, hogy nehezen mozdul ki belőle.


Másrészt nem mindenki szereti a strandot, nyarat, napsütést. Én sokkal inkább szeretem az őszi-tavaszi közepesen meleg időt.

2023. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem depressziós vagyok, szimplán csak nem szeretem a kánikulát, annyira nem, hogy már tavasztól a túlélési stratégiákat próbálom kitalálni.

Örülök, hogy te szereted a nyarat, de hidd el, nem mindenkinek az a jó, ami neked.

2023. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Maradj otthon te is, meg mindenki más is, és kimegyek élvezni. Sok az ember meg a vonyító kölyök a melegben.
2023. máj. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem ismernek téged. Hogy vegyék észre, hogy neked ezek a felszínes dolgok a legjobbak a világon? És miért van ez összefüggésben az ő elméjükkel, ami valószínűleg nem ennyire kezdetleges már? Sehogy. :))
2023. máj. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Strand a legfeleslegesebb idopazarlas a világon. Napsütés az kell, de senki nem akar uv sugárzást meg borrakot
2023. máj. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Strandra nyáron én csak kikapcsolódás miatt megyek el akkor is max 1-1 hétvégi napon, amúgy nem sok értelmét látom.


2 hét szabit veszek ki nyáron abból több mint 1 hétre külföldre megyek tuti mindig tengerpartra.


Medencés strandra max beülni megyek árnyékos helyre, hogy hűtsem magam és max beszélgetünk.


Úszni télen is el szoktam járni de jobban szeretek bent nem pedig odakint ahol ráadásul nyáron tömegnyomor van.


Egyéb esetben bent vagyok a házban mert rühellem ezt a kúva meleget és fejfájást is kapok tőle.

2023. máj. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!