Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hangulatokat érzitek úgy,...

A hangulatokat érzitek úgy, mint a színeket?

Figyelt kérdés

A különböző hangulatokat megkülönböztetitek.

Volt már veletek hasonló, vagy ilyen nem létezik?


2023. máj. 27. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A színek semmi ahhoz képest.


Akinek nincs ilyen, az még nagyon nagyon közel van a 2. dimenzióhoz, avagy harmadik dimenzióban nagyon friss fejlődő.

2023. máj. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen ez gyakori. Van, hogy bemegyek, elhalkul mindenki. Van, hogy tök néma az iroda.
2023. máj. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hasonló a tiédhez, mégis teljesen más. Én a gitáron játszott darabokat emberi arcokként élem meg. Eszembe jut az arc és beugrik a darab is, akár 10 év elmúltával is. Érdekes az emberi elme.

Amúgy klasszikus gitáron játszom.

2023. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem injabb hullamvasut.

A legrosszabb benne a tehetetlenség erzés. Nem en döntök az érzéseimröl.

Vagy jo kedvem van vagy rossz.

Mintha közöm nem lenne a saját lelki állapotomhoz. Majd "ő eldönti" magátol.


En ezt érzem.

2023. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Folyt Ha jo kedvem van akkor mindennek tudok örülni mindenben meglátom a jót, ha rossz kedvem van akkor.mindent es mindenkit utálok.

Es ezt az egészet nem tudom én irányítani.

Nem szinekként tudnám megfogalmazni hanem inkább skizofréniaként mintha kivülröl látnám magam, hogy na most jó napja van csórinak, most meg tagbaszakadt éppen, és vergődik a semmin is.

2023. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!