Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van "nagyobb" ünnepi...

Miért van "nagyobb" ünnepi hangulatom az adott ünnep szezonjában mint ünnep alatt?

Figyelt kérdés

Pl karácsonyi szezonban, vagyis novemberben, december elején sokkal nagyobb ünnepi hangulatom van, de mire ténylegesen zajlik az ünnep elmegy a hangulatom.

Vagy húsvétkor is ugyanez.

Sokkal izgalmasabbnak találom az előkészületet, vagy az ünnepet megelőző "hype-ot".


2023. ápr. 30. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonnyal kapcsolatban hasonlóan vagyok, bár nekem általában az időjárás okozza, karácsonykor és újévkor soha nem esik a hó, se elötte se utána. Eléggé lerontja nálam a hangulatot mikor fölkelel pl: 24.-én és 15 fok + napsütés van :')
2023. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Ja, lassan at kene marketingelni a karacsonyt, mar reg nem aktualis a feher, havas kepekkel promozni. Meg kene nezni az ausztralokat, naluk hogy megy, es itthon is azt csinalni. Karacsonyfa helyett pl lehetne palmafat disziteni… Tipikus karacsonyi ital nem a Baileys lesz, hanem valami hus koktel, stb☹️
2023. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Mert addigra elfogy a lendület, plusz az ember általában nem a jelenben van, hanem vagy a múltban vagy a jövőt képzeli el valamilyennek, ezért nem a mostban él.
2023. máj. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!