Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért köti le jobban a magyaro...

Miért köti le jobban a magyarok figyelmét a hergelés,gyűlölködés,semmint az,hogy egyre jobban elszegényednek?

Figyelt kérdés

Lassan egy váratlan kiadás egy család egzisztenciáját ketté tudja törni, és pár hónapos megtakarítással sem rendelkeznek sokan.

Ennek ellenére sokkal drámaibb érzések vált ki a magyarból a mondavcsinált ellenségekre való mutogatás.


2023. máj. 27. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mert ezt akarja a propagandacsináló.
2023. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Mert ez napjaink politikája és sajnos sok hülye ember él itt.
2023. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy ilyen nép.
2023. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

A politika erre van ráízgulva, mert tudja, hogy a nép vevő rá. Ez a kettő összeadódva működik már 2010 óta "sikeresen".

"Több tiszteletet!"

2023. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rising Phoenix ***** válasza:
85%
Korábbi hozzászólókkal egyetértésben, még annyit tennék hozzá, hogy az egzisztenciális összeomlás frusztrációját is könnyebb így levezetni. Úgy gondolják tehetetlenek, kilátástalan a helyzetük és ahelyett, hogy a változtatás módján gondolkodnának egymás ellen fordulnak, apróságok miatt kötekednek, másokon vezetik le a napi stresszt. Épp ezen a héten minden napot úgy zártam, hogy legalább egy ok nélküli dühkitörést néztem végig egy idegentől az utcán. Ebből kettő szólt nekem, mondvacsinált okból, a többinek csak véletlenül voltam tanuja. A "legszebb" az egészben, hogy ezt látják a gyerekeink is. Ott voltak mellettem, végignézték és döbbent értetlenséggel kérdezték, hogy mi baja a néninek, bácsinak. Ennek a néninek és bácsinak a gyereke bemegy másnap az iskolába és pontosan ugyanígy fog viselkedni a tanáraival és az osztálytársaival, mert látta apától, hogy így kell rendezni egy frusztráló helyzetet. Pedig apának igazából nem az eladóval volt baja, csak nem tudja, hogy holnap miből fogja kifizetni a vacsorát.
2023. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert ez a dolog élteti a jelen k0rmányt, ebből áll a politikájuk. De nekik nagyon jól jön; a sok ember egymásnak esik, egymást nyúzza (véletlenül sem a "politikusokat"), és amíg ezzel vannak elfoglalva, addig Döbrögi és a cinkos pereputty szépen és végérvényesen szétlopja, elmutyizza az országot alóluk, mert bevált a figyelemelterelés. Viszont már kezd inogni a talaj a kártyaváruk alatt.

Van egy butácska, primitív rétege az országnak, amit pont az ilyen fröcsögés hoz lázba, erre meg rácuffantak a fejesek.

2023. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!