Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek, hogy a hazug...

Észrevettétek, hogy a hazug nőknek van egy jellegzetes (rossz) fogazatuk?

Figyelt kérdés
Nem rohadt fogak, de nem szépek, olyan csökevényesek, kicsit hegyes szemfog.

2023. máj. 28. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2023. máj. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig itt Borika, Marika is ilyen!
2023. máj. 28. 07:27
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Miket nem figyelsz meg.
2023. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fogazatra szerintem kevésbe van kihatással. Amiért mégis adok némi esélyt, hogy ebben lehet (de csak LEHET) valóság, ha a hazugság által idegesebb az ember és a szájban az idegesség miatt savtúltermelődés van, és mivel ez jelleme az embernek, ezért gyakran van savtúltermelődése, ami a zománcot jobban roncsolná. Nem tudom, hogy így van-e, nem értek hozzá.

:D de lehet, hogy a hazugság, manipuláció miatt idegességük erősebben megnyilvánul és a fogzománc jobban töredezik. :D Na jó, ezt csak poénnak gondolom, nem gondolnám, hogy ennek lenne valóságalapja. Viszont hallottam olyat, hogy van valami talán Guinness rekord, hogy egy valaki a hangjával eltör egy üvegpoharat. Nem akarok az ilyen jelenlétében lenni, a nyugalmat keresem.


Sokkal inkább egyes embereknek a tekintetére lehet ráírva a jellemük. Például egyes sunyi, alattomos embereknek a tekintetükre van írva ez a jellemvonásuk. Arc és tekintet 2 Különböző dolog!! Mert vannak, akiknek alapjáraton olyan a kinézetük, mégsem jellemző rájuk életvitelszerűen az alattomosság.

Láttam már olyan fiatal és "szép" nőt, aki vad Tekintetű volt. Nem a természetes arca volt vad, hanem a tekintete. Ezért is tettem idézőjelbe a szép jelzőt, mert ezzel elcsúfítja magát. És a megnyilvánulásakor be is bizonyosodott, hogy nem tévedtem. Igen különösen vad volt, és nem egyszerűen frusztrált volt.


A hazug és álnok embert sokkal inkább a megnyilvánulásaiból lehet megismerni.

2023. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Borika, Marika! :D
2023. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Molesztálta és képmutató módjára pityereg a sírjánál, míg a szomszédos, közeli sírokat kiröhögi. Jó, hogy nem köpi le ez a féreg nőszemély!
2023. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Okai.
febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!