Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből telik csinos nőknek...

Miből telik csinos nőknek ilyen dolgokra? Ti ezt észrevettétek?

Figyelt kérdés

Sok csinos nőt ismerek és azt látom hogy általában jól életük van. Tehát állandóan nyaralnak, tengerparti luxus nyaralások most itt vannak, most ott vannak, ilyen étterem olyan hotel tengeren túli luxus utak.

Ezek a nők mikor dolgoznak? Miből van erre pénzük? Ennyire okosak, ügyesek, hogy ilyen jól megy neki vagy mi lehet ennek az oka?


2019. dec. 3. 15:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%

Pénzes a család, jó a munkahelyük. Beintézte őket apuci a jó helyre.

Ismerek pár ilyet.

2019. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Akiket ismerek:

-pénzes család

-a nő egyke (összes örökség az övé)

-jól képzett, jól keres

-hiába keres jól megtakarítása nulla, otthon lakik


+minden ilyen kiruccanást 50-szer dokumentál, hogy minél menőbbnek tűnjön.

2019. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
41%

Ennek a jelenségnek az az oka, hogy a szép emberek a külsejük miatt sokkal szerencsésebbnek, gazdagabbnak érezik magukat, és mivel a tudat teremti a valóságot, nem fordítva, ennek a gazdagság és szerencsésség érzetnek a tekintetében teremtődik a valóságuk.

De amúgy nincs szükséged ténylegesen szépségre vagy gazdagságra, hogy tökéletesen gazdagnak és szépnek érezd magad. Ez csak döntés kérdése. Aki tökéletesen gazdagnak és szerencsésnek érzi magát, annak a fizikai valósága is ekként fog alakulni. A világ egy projekció.

2019. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Honnan ismered ezeket a csinos nőket? Bekovetted őket instán, vagy mi?
2019. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold azt, hogy naluk allando orzsges van mert kiteszik a kepeket. Rengetegszer van, hogy nyaron elmegy nyaralni valahova, majd novemberben kiteszi a 20. kepet errol, de amigy otthon gubbaszt es x faktort nez. Az hogy a kozossegi mediaban mit mutat valaki, sokszor koszono viszonyban sincsa a valosaggal. En egesz nyari szezont vegig motoroztam, szep helyekre mentem el belfoldon, tobbszor voltam nyaralni is, de nem tettem ki, akkor unalmas az eletem? Na, errol ennyit.
2019. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
98%
Csinálnak olyat is h adott nyaraláson készült fotóknak csak a felét töltik fel, aztán a másik felét meg vagy másik évben vagy másik évszakban h ugy tünjön h..
2019. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%

Hmm azt mondod hogy ismered ezeket a nőket, de mégsem tudsz az ég világon semmit a családi hatterukrol, a munkájukról, vagy a párkapcsolati statuszukrol?


Nekem ez eléggé úgy tűnik, hogy egyáltalán nem is ismered ezeket a nőket, csak kell valami, vagy valaki, akire rairanyithatod a dühödet, mert az életed szar/nem olyan jó, amilyet akarsz,ezért vagy direkt kovetsz instamodell lányokat, ahogy előttem írták, vagy pedig felhergel a puszta gondolat, hogy vannak a világban olyan nők, akik kevesebbet szenvednek mint te, de mégis jobban megy a soruk.


Megjegyzem ha ezt a haragot azok felé a férfiak felé irányítanátok, akik ténylegesen lopnak is a zsebetekbol (a magyar kormány, a multik, stb) akkor ki lehetne egy kicsit kupálni a világot, de nem. A puszta feltételezés fáj, hogy valami kanos férfi a saját szórakozására néha befizet egy nőnek egy utat. Logikus 🙄

2019. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
4. Nagyon nagy a baráti társaságom, illetve olyan iskolába jártam ahol 90 százaléka nő (egészségügy kar, védőnők ápolónők, dietetikusok stb)
2019. dec. 3. 15:32
 9/33 anonim ***** válasza:
18%

Nyilvan van aki tamogatja oket. Persze az arnyoldalat nem latod, amikor 50-60+ penzes mokusokkal kell bevallalni dolgokat.


Amugy kerdes: miert masok eletevel foglalkozol. Ha a sajatoddal nem vagy elegdett, valtoztass rajta?

2019. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%

Tudod, mennyibe kerül egy nyaralás?

4 napot 30-ból meg lehet úszni, enni meg itthon is eszel.

Én például Amerikában úgy voltam kinn, hogy utána a fogadó hölgy szállt meg az én otthonomban, mikor Bp-re jött.


Másrészt, ha diák vagy, könnyű, az összes ösztöndíjad meg fizud elverheted ilyenekre. És minden idióta tud keresni 150-200-at havonta, egy nyár alatt akár félmilliót is. És ez a diák bér, teljes állásban 200-300-400 körül lehet keresni. Meg ott van diákként az Erasmus, az olyan cégek, mint pl. az Allianz fél éves külföldi szerződést ajánl a munkavállalóinak a leányvállalatainál.


Biztos vannak akik a palijukon élősködnek, de az ilyen meg is érdemli, ha hagyja.


Nekem egy szemeszter tandíjam 700 000 ft. Nem nyaraltam emiatt az elmúlt 2 évben, de ha 1 400 000 ftot össze tudok szedni egy év alatt úgy, hogy eszek is mellette (albit nem kell fizetnem), ha nagy utazás mániás lennék, simán el is verném két hét mennyországra.

2019. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!