Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az egyik csaj ismerősömnek...

Ha az egyik csaj ismerősömnek van pasija, akkor miért koslat mindig utánam?

Figyelt kérdés

Meg nem is bírom, mert nagyképű. Meg ígyekszek tudomást se venni róla. Meg a baráti társaságával se vagyok jóba. De a bulikban mindig szemmel tart és közelemben tartózkodik. Már a törzshelyemre is elkezdett járkálni!(a pasiját ide sose hozza, meg már bulikba se) Pedig csak beszólogatni szokott nekem. Értelmesen még nem társalogtunk. Egyik barátnőjével kavartunk egyszer de semmi komoly nem lett belőle.


Mielőtt beszólna valaki, szerintem ez már ijesztő.



2023. máj. 29. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki hogy kopjon le.Egyebként is van csávója mond meg neki az után koslasson ne te utánad.
2023. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez módszer nem vállt be.
2023. máj. 29. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Oké hogy ijesztő, de azért szívbajt remélhetőleg nem kapsz tőle 😂

Egyébként meg váltani akar, mert szabad prédának látszol. Értelmes lány nincs a közelben hogy kitehesd a „Foglalt” táblát magadra?

2023. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Komoly a csaj ha a kopj le nem működik nála.Nem lehet hogy csak te tolod túl ezt az egészet?Egy csaj ha ilyet mondasz neki kapcsol és lese szar kb.Képzelődsz.
2023. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Elég töketlen vagy, hogy ide kell feljönnöd nyöszörögni, hogy lekoptass egy csajt, már bocs.
2023. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem elég neki 1.
2023. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3as Szabad préda vagyok, de nem rég szakítottam.


4es a buliban ha tőlem 1 méterre rázza magát, még dobálja a haját meg konkrétan belém jön akkor nem hinném, hogy képzelődök. Hozzá teszem magas ember vagyok, és sportolok is. Nem szoktak emberek szándékosan belém jönni! Még tudom védeni magam.


Nem vagyok töketlen de abban a Kenau Reeves filmben is a szexi csajok terrorizálták a főszereplőt.


De most komolyra fordítva a szót. A mai világban amikor a mai fiatalok melegek, transzneműek, nemváltok, mindenféle degenerált életformát istenítenítenek ezt a sok szivárványt hulladékot, nem ijesztő szerintetek, hogy hetek óta rám van szállva valaki?


Mi van bántja a kishúgomat? Vagy lekésel?

2023. máj. 30. 00:25
 8/9 anonim ***** válasza:

En is utalom.

En megmondtam neki negyszemkozt, hogy hagyjon beken.

Azt elhuzott a picsaba

2023. máj. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Mondj szamara taszito dolgokat:


Ha ismered:


A) sok kisbabat akarsz minel hamarabb


B) kamionozni akarsz,3 havonta 1x jossz haza 5 napra


C) otthon nagy a kosz es rendetlenseg es a no dolga rendbetenni


D) lepusztult a lakas es belekezdtel egy felujitasba sajatkezuleg es kell segitseg. Segit e jarolapozni utana festeni?


E) Mondd ,h jelzaloghitel van a lakason es a mostani torlesztot nem tudod kifizetni es kerj tole 500 ezret . Mondd ,h nem tudod visszaadni.


F)Kerj tole penzt. Sokat.

G) Mondd,h kiderult,h egy futokalcsolatodbol szuletett egy kisbaba es most nalad van rendszeresen a kisbaba a csajjal.


Ezek nagyon taszitoak.

Nem hiszem el,ha ezt mind vegigprobalod,akkor nem pattan le!!! 😂

2023. máj. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!