Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fotogénség tényleg létező dolog?

Fotogénség tényleg létező dolog?

Figyelt kérdés

Ez igaz hogy például felmegy Tinderre és akig talál valakit míg élőben meg semmi problémája nincs ismerkedéssel?


Valós dolog hogy egy jól kinéző ember fotókon kifejezetten rusnya tud lenni vagy fordítva?



2023. máj. 30. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Csomó ember szétfilterezi a képeit, meg csak a legelőnyösebb szögből fotózzák magukat. Persze, hogy úgy jobban néznek ki, mint élőben.


Olyan viszont szerintem nincs, hogy valaki élőben szép, képen rusnya, de olyan lehet, hogy pár fokkal szarabbul néz ki képen. De azért hatalmas eltérés nincs.

2023. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem jobban nézek ki élőben, mint képeken. Nagyon kevés normális fotó van rólam.
2023. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés.

Szerintem is van olyan, akiről lehetetlen rossz képet csinálni.

2023. máj. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, van aki jobban néz ki élőben, de fotókon nem mindig sikerül átadni a valódi külsejét. Van, akiről meg kb minden kép jól sikerül. Ettől függetlenül szerintem jó képet mindenkiről lehet készíteni egy jó géppel, beállítással.
2023. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pl szebb kategória vagyok, de vannak rólam olyan szar képek hogy csak ámulok… talán a depresszió lehet az oka hogy képeken meggyötört az arcom
2023. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én hobbiból modellkedem is, tehát nem vagyok rusnya, de jó ha 1 képen normális fejet vágok a 20-ból. Mindig belepislogok,belebeszélek vagy csak szimplán hülye fejet vágok. Pont ezért a random csoportképeken is mindig hülyén nézek ki. Van ilyen szerintem.

Ja és sok olyan pasival találkoztam már társkeresőről, aki a képek alapján 'elmegy' kategória, de élőben meg 10x jobban nézett ki. Ezért nem adok akkora kreditet a képeknek.

2023. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!