Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Mik azok a tényezők...

Lányok. Mik azok a tényezők amiktől egy pasi szimpatikus, vonzó lesz számotokra? Külsőleg, és belsőleg is.

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg: sportos alkat, ápolt, igényes, jóképű - ezt nem tudom körülírni, aki nekem jóképű, lehet másnak nem annyira.


Belső: humoros, érdeklődő, életvidám, tud flörtölni, bókolni, értelmes, törődő.

2023. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Külső: kicsit macis, de izmos is.


Belső: ugyanaz amit az 1-es írt.

2023. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes kimutatni az érzelmeit, sírni is van bátorsága.
2023. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külsőleg: tipikus rocker/metálos kinézet.Hosszú haj,(mindegy milyen szinű, de előny a sötétebb) fekete vagy sötét cuccok, izmos de nem az az agyonra kigyúrt,vagy átlagos test. Magasságra legyen minimum egymagas velem, szemszín m1, de nagyon odab@sz ha még szép szakálla is van. 😍


Belsőre határozott, domináns (főleg az ágyban) szenvedélyes, ugyanakkor gyengéd, érzelmes (de nem a bájolgó nyálas kategória attól herótom van), intelligens, kicsit sötét vagy szarkasztikus humorral rendelkezik, őszinte, szereti a természetet, állatokat, gyerekeket emellett még ugyanaz amit az #1, írt. Ja és kellőképpen "őrült" hozzám!

2023. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Külsőt nem tudom konkretizálni, annyi, hogy az alapvető higiénia legyen meg, és legyen benne valami, ami megfog.


Belsőleg két dolog van, ami nélkül biztos, hogy nem tudnék mit kezdeni az illetővel: humor és intelligencia.

2023. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Külső: ha magasabb nálam (tehát 176cm+), ápolt és gondozott megjelenésű, értelmes tekintetű, olyan tipikus focista alkatú.


Belső: intelligens, értelmes, illedelmes, tisztelettudó, remek humora van (nekem pl. elég fura humorérzékem van, és ha nem is hasonló az övé, már annak örülnék, ha értékelné az enyém), de, ha kell komoly, érdeklődő, életvidám, határozott, közben gyengéd, őszinte, érett és érzelmes, türelmes. Remek hallgatóság és beszélgetőpartner, nyitott szinte bármilyen beszédtémára, nem ítélkezik, megbízható és lehet rá számítani.

2023. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Belsőre: hasonlóan gondolkodik, mint én, egyező értékrend, ambíciók, őszinteség, nyitottság és tájékozottság jellemzi. Van kötelességtudata, szeret tanulni, jókat lehet vele beszélgetni, mert van saját véleménye, önálló gondolatai.


Külsőre: ápolt, nálam magasabb és erősebb alkat. Dús haj, jó illat, egészséges bőr és fogak.

2023. máj. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!