Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nők! Ismerkedés...

Lányok, nők! Ismerkedés elején melyik a fontosabb nektek egy pasiban, a jóképűség vagy a szimpatikus kisugárzás?

Figyelt kérdés

2022. júl. 27. 15:33
A kérdező szavazást indított:
A jóképűség
A szimpatikus kisugárzás
25 szavazat
 1/7 anonim válasza:
Csak akkor kehet számomra szimpatikus kisugárzása ha jóképű
2022. júl. 27. 15:47
 2/7 anonim válasza:
Lehet*
2022. júl. 27. 15:47
 3/7 anonim válasza:
Először a jóképűségét veszem észre,aztán ha dumálgatunk,a kisugárzását.
2022. júl. 27. 16:54
 4/7 anonim válasza:

Online társkeresőn ugye leginkább a jóképűség látszik. Ott csak az számít.

Élőben is a jóképűség a fontosabb. Mert ahogy írják, elsőre semmit sem ér a kisugárzásod, ha nem vagy jóképű.

Persze idővel megkedvelhetnek és megláthatják benned a szépet, de ez online 0,5 másodperc alatt nem fog menni.

2022. júl. 27. 17:00
 5/7 anonim válasza:
Nekem fontosabb a kisugárzás. Mármint persze csak azzal a fiúval kezdenék beszélgetni (de persze ha elsősorban az a cél hogy randi legyen belőle) aki bejön valamennyire, de eddig egy exem külseje se volt első látásra szerelem, mindenkinél fontosabb tényező volt a kisugárzás.
2022. júl. 27. 17:24
 6/7 anonim válasza:
Engem megleptek a válaszok, szerintem sokkal fontosabb a kisugárzás. Pl. az első barátom anno egyáltalán nem volt jóképű, de olyan kisugárzása volt hogy valamiért mégis megfogott. Számomra mindenképp többet számít a kisugárzás.
2022. júl. 27. 18:09
 7/7 anonim válasza:

A pöszi méret, de sajnos az csak később derül ki.

Ki kellene írni a pasik homlokára, egy ilyen fontos dolog ne legyen már zsákbamacska.

2022. júl. 27. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!