Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy jellemeznél egy ilyen...

Hogy jellemeznél egy ilyen “barátot”?

Figyelt kérdés

Akinek ha valami mondandója van saját magát illetőleg, akkor rögtön tud írni kisregényeket, rohadt sok hangüzenetet küldeni, 1 perc alatt visszaírni (mert ugye róla van szó), ha viszont te kezdesz el magadról beszélni, bármilyen random témáról, akkor hirtelen eltűnögetik, 16 óra múlva sincs megnyitva az üzened, de bezzeg amikor róla volt szó, pár perc alatt már válaszolt is.

Hogyan jellemeznél egy ilyen személyt? Érdemes vele egyáltalán szóbaállni? Nem az első eset, amit most eljátszik.:)



2023. máj. 31. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy jellemezném, hogy egy f.asz :D


Volt ilyen barátom, amikor rákérdeztem, miért nem ír vissza, azt mondta, nem írok érdekeseket. Nem is tartott sokáig ez a barátság, kb fél évig :D


Egyik exem is olyan volt egy idő után, hogyha azt akartam, hogy visszaírjon, akkor olyat írtam (3 más témát érintő üzenet és 12 óra eltelte után), amivel féltékennyé tettem, na akkor persze azonnal válaszolt, hívogatott, stb. De az előtte lévő 3 témára soha nem kaptam választ.


Hagyni kell az ilyet a f.aszba, nyugi, vannak még normális, nem önző emberek :D

2023. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus. A barátság kétirányú dolog, én hagynám a fenébe.
2023. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

Az ilyen nem a barátod. Pont így.. :D

Nem mondanék neki semmit és nem is hallgatnám meg.

2023. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!