Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Hogyan jellemeznétek...

Lányok! Hogyan jellemeznétek az átlagos magyar férfit?

Figyelt kérdés

2022. okt. 3. 07:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
66%
farokvezérelt, csúnyácska, kissé igénytelen, hímsoviniszta, egyszerű
2022. okt. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
16%
first world problem
2022. okt. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
18%
Peniszcolop :)
2022. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
13%
The Raven Bandi (youtuber)
2022. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
41%

Ilyen filmekkel manipulálható,meg ilyen homokos kőfogú agyonfestett rapper szrokkal befolyásolható qrvák között azért nem csodálkozom.

Hamar változnak a normák.

Eddig lehettél egy becsületes ember,most ma ez már nem működik.

Ma már a férfiak 99%-a láthatatlan,mert nem tűnnek ki.


Meg a fétisesekre se hallgass kérdező,nekik úgyse lesz senki férfi x vagy y magasság vagy akármi felett/alatt.

A sok undorító gondolkodás miatt szerintem igazán megérdemlik ugyanúgy a magyar nők is,ami itthon történik.

2022. okt. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
42%
Beszélnek mellesleg olyanok,akiknek egyik véleményük sem a sajátjuk.
2022. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
72%

Mivel feminizmus van, esélyegyenlőség meg hasonlók, így minimum illene a hölgyekről is kiírni egy hasonló kérdést!

Addig is amíg erre várunk, kezdem én: Hogyan jellemzenétek egy átlagos magyar nőt?

Nos: végtelenül felszínes, anyagias, aranyásó, önimádó, rosszindulatú, számító, manipulatív, kegyetlen, szenvedélyfüggő, kétszínű, erkölcstelen.

Remélem semmit nem hagytam ki.

2022. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
62%

Elég nehéz válaszolni a kérdésre mert értelemszerüen nem tudunk olyan tulajdonságokat mondani ami abszolút igaz a férfiak többségére. Hála az égnek hogy a férfiak egy része kivétel, de én például ezeket vettem észre, bár mindkét nemnél megfigyeltem, nem csak a férfiaknál:

-Egyszerü és csőlátású gondolkodásmód, nem nyitott új dolgok felé, és nem akarja fejleszteni magát sehogy sem. Az érdeklődédi körük is teljesen leegyszerüsített és megáll a rossz TV műsoroknál nagyjából.

-Felszínesség, és előítéletesség. Azt megértem hogy egyszerübb úgy más emberek viselkedését megérteni ha beskatulyázod őket sztereotípiákba, de ez a módszer meg sok tévedési lehetőséget ad. Az emberek előítéletesek egymással, gyakran hovatartozás, munkakör, iskolázottság vagy családi háttér alapján is.

-Gyűlölködés és utálat. El sem tudom mondani hogy hány alkalommal hallottam már a "Minden férfi egy érzéketlen ösztönlény" meg a "Minden nő egy felszínes aranyásó" mondatokat mindkét nem szájából. Rendben van, a másik nem kihasznált téged, megbántott, ezt megértem és jogos a felháborodás. De ha valaki csak a gyűlöletet ontja magából még azt is elrettenti magától aki amúgy megfelelő partner lenne, és nyitott is lenne. A gyűlölködés meg az ellenkező nem porbatiprása nem egészséges vagy vonzó, értelemszerüen.

-Ha már itt tartunk, idevenném még a kihasználást is. Meglepően sok ember nem érzelmi alapon dönt a párkapcsolatairól, hanem aszerint hogy milyen előnyökhöz jut az adott személy által. Nem azért vagytok egy pár mert szereted, hanem azért mert szimplán hasznod van belőle. Ez lehet szex, pénz, magas életszínvonal, szociális státusz és nagyjából akármi. Addig rendben van ameddig mindkét fél tisztában van a valódi okokkal, de az esetek egy részében nem erről van szó.

-És úgy összességében éretlen viselkedés. Ki merem jelenteni hogy az emberek egy része teljesen képtelen egy párkapcsolatot fentartani. Hiányzik a felelősség, hűség vagy a komolyság általában.

2022. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Amiben én rossz irányt tapasztalok a részükről (nyilván nem reprezentatív) az utóbbi időben (Pesten eltöltött kb. húsz év alatt), az a patriarchális mentalitás felerősödése. ez egyrészt abban nyilvánul meg, hogy sokkal udvariasabbak ajtónál való előreengedésnél velem, mint pl húsz éve, másrészt meg kevésbé tartják tiszteletben a határaimat: teljesen ismeretlenül beszólogatnak a külsőmre, illetve tapogatnak, simogatnak a villamoson, majd ha számonkérem, szemrebbenés nélkül elnézést kér és odébbáll
2022. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Külső tulajdonságait tekintve: alacsony, vékony/sovány, sörhassal, vagy anélkül, divatja múlt öltözetű, nem ritkán ápolatlan. Belső tulajdonságaikat tekintve: ötlettelen, véleménynélküli, félénk, unalmas, gyáva, zsugori, hazug, öntelt.
2022. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!