Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Barátok közt-ben szerintetek...

A Barátok közt-ben szerintetek Bartha Zsolt vagy Berényi Miklós volt a jobb karakter?

Figyelt kérdés

Ugye most az RTL goldon megy és ha jól emlékszem pont ma 1 éve hogy az elejétől elkezdték ismételni.

A fent említett két szereplő közül melyiket tartjátok hitelesebbnek jobb karakternek?

Nekem Bartha mindig érdekesebb figura volt és Rékasi kimondottan jól alakította ezt a szerepet.

Vége felé már egyáltalán nem néztem de ezek a régi részek még jók voltak


2023. jún. 1. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Bartha
Berényi
18 szavazat
 1/4 Kitana. ***** válasza:
27%
A karaktert mind a ketten jól alakították, de Berényi Miklós szimpatikusabb volt. Nem vagyok otthon az egész BK loreban, csak egy időben néztem, kb amikor megjelent a Hanna karakter, akkoriban néztem online jó darabig.
2023. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Pedig az a Hanna ocsmány, a személyisége a való életben hányadék (egy suliba jártam vele)
2023. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kitana. ***** válasza:
20%
#2 Nem ismerem a színésznőt, nem miatta néztem, csak pont akkor kezdtem el és onnan, amikor ő megjelent :D Mert az elejétől nem volt kedvem, szóval ott kezdtem el, ahol kb járt a sori.
2023. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Miklós.

Kb ő a legfőbb szereplő.

Habár most hogy az ismétlést nézem, nekem Géza a legszimpatikusabb.

2023. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!