Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz az,hogy manapság pont a...

Igaz az,hogy manapság pont a szegény ember a kövér,és a módosabb a sovány?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a táplálkozásra elsősorban.
2023. jún. 2. 20:06
1 2 3 4
 1/31 Kitana. ***** válasza:
87%
Már egy jó ideje így van.
2023. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Van ilyenre is példa, de nem szabályszerű.
2023. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
45%
Regebben is igy volt sok esetben. Liszt, etolaj, krumpli stb-bol ettek sokat mert az volt olcso, konnyen termesztheto stb. De nagyreszt akkor is genetikan mult.
2023. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Jól gondolod.

A szar kaják az olcsóbbak és a minőségit nem tudja már megfizetni az emberek többsége.

Pl. valamikor a legolcsóbb kaja -az amúgy egészségtelen- zsíros kenyér volt.

Sokan ma is azt eszik, miközben 1 kg kenyér közel 1000 Ft, 1 kg disznózsír pedig 2-3000 Ft.


Régen, ha valakinek nem volt pénze, csinált egy lecsót.

Ilyen több ezer Ft-os paradicsom és paprika áraknál ha csinál egy lecsót, nem marad pénze.

2023. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
6%

Ki számít gazdagnak vagy szegénynek?

Én elég szegénynek gondolom magam, mivel 34 évesen minden vagyonom 14 millió forint megtakarítás, és nagyon szerényen élek az étkezésen kivül, valószinüleg azzal kompenzálom a szegényes életmódomat, tehát eszek egy jót márha nagy élményem nincs az életben.

2023. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
5, Remélem ezt te sem gondolod komolyan...
2023. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Akinek van pénze könnyebben megfizeti az egészséges ételeket.

Zöldség gyümölcs is brutál áron van

2023. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mégis hány millió megtakarítással éreznéd magad nem szegénynek? 14 milliót az itt élők többsége, szerintem még az életében nem látott együtt és nem is hiszem, hogy fog.
2023. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
A gazdagabb réteg fitten él sok zöldséget vesz, gyümölcsöt ilyen fitt müzlit olyan proteinszeletet.A szegényebb réteg meg sokszor eszik zsírosan, liszt cukor, tésztafélek, krumpli , levágott disznó.
2023. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

6,os

De igen komolyan gondolom, szabolcs megyében vagyok keresek 300 ezer forintot kb. Abból eleszek közel 100 ezret, illetve fizetem netem, a többit megtakarítom illetve befektetem, hogy ez lehetséges legyen kénytelen vagyok szüleimmel élni.

Szóval igen, nehogy gazdagnak merj nevezni

2023. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!