Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek nagy része tényleg...

Az emberek nagy része tényleg ennyire hadilábon áll a logikával?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdés, ahol valaki azt írta, hogy ami műanyagból van, az mérgező. Azt reagálta rá egy másik felhasználó, hogy ebből az következik, hogy ami nem műanyag, az nem mérgező, márpedig vannak természetes eredetű mérgek is. Erre én írtam, hogy nem következik belőle, és engem lepontoztak, őt meg fel. Mindezt a tudományok kategóriában!
2023. jún. 3. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Hu mennyi ilyen van.

Szakítok vkivel mert mondjuk hanyagol nőzik akármi erre megvádolnak hogy biztos van más pasim azert szakítok. Mikor elmondtam nem egyszer nem kétszer mi a bajom.


Vagy az a bajom hogy hanyagol nőzik kidobom, erre ajándékokkal akar megvenni hogy kibéküljek. Logik?

2023. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Túl komolyan veszed a Zoldalt :)
2023. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha minden idiótáról külön kérdést szándékozol kiírni, nem sok időd marad majd másra.
2023. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Passz...lehet nem olvasták el jól amit írtál,vagy csak trollkodtak.De persze nem zárom ki,hogy néhány embernél ennyire hiányzik a logika.
2023. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az emberek ostobák, mint a sár
2023. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!