Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, járnátok olyan helyre...

Lányok, járnátok olyan helyre bulizni, ahova csak nőket engednek be? Miért (nem)?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Soha
Ritkán
Sokszor
Csak ilyen helyre járnék
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Az nem lenne igazi buli, uncsi lenne. Mellesleg ha sok nő van egy helyen összezárva egy ideig ott előbb utóbb konfliktusok, civakodások lesznek. Ha lezbi lennék, esetleg akkor mennék ilyenre.
2023. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem vagyok leszbi.
2023. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kitana. ***** válasza:
77%
Barátnőkkel csak ilyen helyre mennék, ha lenne. Ha valamelyikünk kifejezetten pasizni akarna, akkor nyilván nem, de ha csak az a cél, hogy kikapcsolódjunk, akkor igen.
2023. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk belegondolva, ha lennének ilyen helyek, akkor a normál szórakozóhelyen még rosszabb lenne a férfi-nő arány :D
2023. jún. 3. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Járna ilyen helyre a fene.
2023. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha lenne ilyen hely, simán mennék.
2023. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Én olyan helyre is elmennék ahol csak pasik vannak.
2023. jún. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy mennék. Egyszer voltam, és egy ki*aszott nagy orgia lett belőle. Mindenki csinálta mindenkivel. Életem egyik legjobb élménye volt.
2023. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En a nok tarsasagat alapvetoen nem birom. Azokkal a ferfiakkal, akikkel nincs koztunk tetszes is sokkal jobban tudok beszelgetni komolyan es felszinesen is.
2023. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!