Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem romlott sokat...

Csak szerintem romlott sokat Miskolc?

Figyelt kérdés

Születésem óta itt élek és már számtalan dolgot megéltem, viszont ha azt nézem akkor nem tudok afelett szemet hunyni, hogy a városom az utóbbi legalább 10 évben nagyon elment lejtmenetben és ez a tendencia még a mai napig tart.

Nem tudom más városokban mi a helyzet, nyilván sehol sem rózsás, viszont több ismerőstől hallom, hogy Miskolc különösen leépült.

Arra hivatkoznak, hogy nincs normális munkahely, program és néhányuk tett olyan megjegyzést, hogy az itt élő emberek közül némelyik eléggé pökhendi és lenézi a másikat.

Hogy ne csak a rosszat lássam és mondjam, annak különösen örülök, hogy egyébként szép környezetben fekszik, meg tényleg szép város, viszont az értéke vajmi keveset ér, mert hagyják haldoklani. És sokszor olyan érzésem van, mintha ez nem zavarna senkit.

Szerintetek hogyan lehetne jobbá tenni ezt a várost? Mit lehetne tenni annak érdekében, hogy több élet legyen benne?

Főként miskolciak válasza érdekelne.



2023. jún. 3. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Hali,


Én Pestről költöztem ide. Ki nem állhatom. Minden rossz. A tömegközlekedés, a biztonság, a szórakozási lehetőségek, az utak állapota, minden, az, hogy milyen gyorsan lehet bármit is elintézni... Nem tudom mit lehetne tenni. Én nemsokára lépek innen. És bár van, amit itteni embereknek köszönhetek, és lesznek, akik hiányozni fognak, amúgy marhára nem fog hiányozni.

2023. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 4évet éltem Miskolcon,4et Egerben.A miskolci életemet imádtam,de tényleg(pedig a Selyemréten laktam).Egerben teljesen más volt az élet,nekem kissé sznob,olyan érzésem volt,mintha folyamatosan csak a turizmusra építenének.Eddig semmi élet nem volt a kocsmákon kívül a fiataloknak,most nyílt szórakozóhely.Idén költözöm vissza miskolcra,mert sokkal jobban szerettem.Van élet,munkalehetőségek terén nem tudok nyilatkozni,mert hiányszakmában dolgozom,így rögtön lett helyem.Albérlet szempontjából is olcsóbb,mint Eger.Kíváncsi leszek tényleg olyan lesz-e megint minden,mint régen,de ahogy itt olvasgattam,sajnos lehet nem:(
2023. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!