Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért az idősebb nőkhöz vonzódom?

Miért az idősebb nőkhöz vonzódom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!18 éves srác vagyok.Már egy ideje észrevettem magamon,hogy az idősebb nőkhöz vonzódom,akik úgy 25-35 év között vannak.Ez lehet,hogy azért van,mert anyám kiskoromban elhagyott,vagy mert annyi csalódást éltem már meg a velem egyidős lányok miatt.Mindenesetre nem is keresek már barátnőt a saját korosztályomban és tudom,hogy egy felnőtt nő,aki 10 évvel idősebb nálam soha nem jönne velem össze és ez talán így is van rendjén.Ennek ellenére mégis megkérdezem,hogy ismertek- e/hallottatok-e olyan kapcsolatról,ahol a nő idősebb volt legalább 8-10 évvel?És mit tehetnék ebben az esetben?
2023. jún. 3. 19:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
#20 Na, ilyen stílussal biztosan nem kellenél senkinek. De azért csak kibújt a szög a zsákból, hogy te nem az idősebb nőkhöz vonzódsz, hanem a fialabbak nem állnak szóba veled a minősíthetetlen stílusod miatt, és azt reméled, majd az idősebbek vevők lesznek erre az óvodás hisztire. És ahelyett, hogy kicsit visszavennél az arcodból, azzal vigasztalod magad, hogy a fiatal lányoknak nyilván a pénz miatt nem kellesz... Hát, elárulom neked, nem ez veled a problémájuk!
2023. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a diagnózist!Ki kezdett el majmozni?Ki(K)voltak azok,akik nem a kérdésre válaszoltak?Miben nyilvánult meg nálad a minősíthetetlen stílusom????
2023. jún. 7. 22:09
 23/29 anonim ***** válasza:

Hallottam már ilyen kapcsolatról, de ott a fiú ennél jóval érettebb volt fejben. Azokkal a nőkkel, akik veled összeállnak is így beszélsz? Mert tőlem mondjuk ezért a vergődésért olyan nyaklevest kapnál, hogy a taknyodon csúszhatnál hazáig.


35/N

2023. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
De tényleg hogy beszéltem??Melyik gondolatomnál érezted/éreztétek azt,hogy csúnyán fogalmaztam????
2023. jún. 7. 23:24
 25/29 A kérdező kommentje:
Mert elhordtok itt mindenféle parasztnak,de azt már nem írjátok le,hogy mikor éreztétek,hogy kirívóan viselkedtem!
2023. jún. 7. 23:26
 26/29 anonim ***** válasza:
30%

Én írtam az egyik választ.

Én vagyok a nő. A párom idősebb. Apakomplexusom lenne? Nos, lehet. Na mindegy. Lehet ez mutatkozik meg nálam a párkapcsolatban is? Igen, lehet. Hogy nézik ezt az emberek? Kit érdekel??? Másnak akarsz élni, vagy magadnak? Én magamnak! Páromat, meg engem nem érdekli a többi ember. A gyerekei idősebbek, mint én vagyok, de minket nem zavar.

,,Mennyi pénze van?" Maradjunk abban, hogy egy kicsivel többet keresek nála, de egy cégnél dolgozunk, meg egy telephelyen. Viszont nem egy területen, nem egy a munkakörünk. És mivel nem élünk együtt amúgy sincs közöm a pénzéhez. A nagyját úgyis a gyerekeire, unokáira költi. Szerintem jól teszi! Biztos nagyon jó apa/nagyapa, ami pl az én apàmròl/nagyapàmròl soha nem volt elmondhatò.

,,És ő milyen?" Csodás! :) Nem szottyadt, nem fonnyadt, nem hájas, nem ráncos. És tudja hogy kell udvarolni, meg kedveskedni. Figyelmes, férfias, napi szinten edz, igènyes. Nem iszik, nem drogozik, és egyiket se csinàlta soha. Ez nem azt jelenti, hogy bármit is vett nekem csokoládén, meg pár darab pèksütemènyen kívül, de sokkal szebben szól hozzám, mint a korosztályom 98%-a, akik mind beképzeltek, önelègültek, nem hajlandóak dolgozni menni, anyu apu pénzét verik el, drogoznak, isznak, igènytelenek, stb. Vannak kivétel? Vannak! De azok már elkeltek. Így ez van. Nekem megfelel az idősebb, èn szeretem őt, az meg hogy más mit gondol azt pont leszarom. Szoktak lenni köztünk súrlòdások, de ez így normális. Abszolút nincs kommunista felfogása, mint a korukbelieknek. Tanult is/èn is az vagyok/. Hid del kérdező, ha téged ez érdekel, hogy más mit gondol, akkor sose leszel boldog! Az érdekeljen, amit te szeretnél, és ne tegyél fel senkinek ilyen kérdèseket, mert aki nem ment át hasonlón az elítèl. Aki meg elítèl azt pláne nagy ívben le kell szarni.

Nekem korombeli nem is kéne. Volt, de én kerestem rá, ő meg dolgozni nem volt hajlandó menni. Csak lehúzott pénzzel. Volt egy másik, az meg nagy szerelem volt, és hirtelen egyik napról a másikra jött az üzenet, hogy pá vége, van más, majd tiltás. Semmi magyarázat. 8 év után ezt érdemeltem. És 20 év feletti emberekről beszélek...Szóval köszönöm, nekem ezek után elég volt.

Tedd magadat első helyre, és a boldogságodat! Én ezt tettem, és jól tettem. :D Na, meg még ,,Majd 20 év múlva!!!" Az még mindig odébb van. :P

2023. jún. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Valaki már le is pontozott ahogy látom.Ez Magyarország.Itt az emberek nem képesek felfogni és elfogadni,ha valaki más,mint az átlag.Sajnos ez mindig így volt és így is fog maradni....
2023. jún. 8. 10:38
 28/29 anonim ***** válasza:
34%

#27

Jó tanács: ne foglalkozz trollokkal. Csak idegesítenek.

2023. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Engem ugyan nem.Ha valaki ennyire unatkozik és ezt élvezi,akkor csinálja csak!
2023. jún. 8. 10:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!