Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem bunkóság?

Ez nem bunkóság?

Figyelt kérdés
van egy kolléganőnk, nemrég volt csapatépítő hétvége, ami ráadásul nem is kötelező, de ő azért eljött. És alig beszélt valakivel, nem szállt be a beszélgetésekbe pl. álltunk egy körben ő meg arrébb ment és leült... két személyes helyzetben kedves, de amúgy meg mint akit egyáltalán nem érdekli az egész
2023. jún. 4. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont hogy azért mentem el ilyenekre, hogy ne tűnjek totál bunkónak, mert munkanapokon is a kötelező dolgokon kívül senkivel nem beszéltem semmit, max ha kérdeztek. De akkor lehet, hogy pont így tűntem bunkónak, hogy részt vettem? Fene se tudja.
2023. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság. Gondolj bele, nem elég hogy heti x órában össze vagytok zárva még a szabad hétvégéje alatt is veletek van.
2023. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy zavarban volt. Én is hasonló vagyok, ha ismeretlenekkel vagyok együtt, képtelen vagyok egyszerre egy embernél többre fókuszálni, kommunikálni. Mert miről beszélgessek velük, ha nem is ismerem őket? Az időjárásról? Rohadtul unalmas. Attól még ,hogy együtt dolgoztok, totál idegenek vagytok.
2023. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság, csak nem feltétlen közösségi ember. Vannak ilyenek, az élet mégis megy.
2023. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csupán introvertált (ld. "két személyes helyzetben kedves").
2023. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!