Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valahogy fejleszteni,...

Lehet valahogy fejleszteni, hogy ne üljön ki minden érzelem az arcomra?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mindig is ilyen voltam-e vagy csak mostanában, de az utóbbi időben sokan megjegyezték, hogy "fejeket vágok". Nekem abszolút nem tűnik fel és emiatt nem is igazán tudom hogyan lehetne ezen javítani. Szerintem sokan ezt félreértik, mert pl.ha beszélnek hozzám van, hogy elkalandozom (tudom ez is negatív szokás) és az arc kifejezésem nem azt tükrözi, amit azzal kapcsolatban érzek, amit hallok hanem amin éppen jár "háttérben" az agyam. Szerintetek ezen lehet valahogy javítani?
2023. jún. 8. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig próbálj meg figyelni hogy milyen arcot vágsz, igazából ennyi. Próbálj ne ösztönösen, hanem tudatosan alakítani az arcodon.
2023. jún. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl. maszkot viselsz.


Vagy készítesz magadról felvételt, aztán visszanézed, hogy milyen is vagy. Néha nem olyannak éljük meg magunkat, mint amilyennek a külvilág lát.

2023. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pokerface
2023. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, ha ilyen alkat vagy hogy kiülnek az érzelmek. Akkor max. símaszk.
2023. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozz kicsit vendéglátásban vagy kereskedelemben, egy év se kell, és olyan pokerface-el hallgatod majd végig a nyolcadik napi karen hisztikéjét, mint annak a rendje.

Harmadik éve, hogy nem ilyen munkám van, épp egy hete kaptam egy borzasztó hírt, és mondta az, aki közölte, hogy semmit nem lehet leolvasni az arcomról.

2023. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Magyarul, nem figyelsz arra akivel együtt vagy nem?

Máshol jár az eszed...?

Akkor koncentráció fejlesztés, v vezetett meditáció.

2023. jún. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!