Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan jött az a sztereotípia,...

Honnan jött az a sztereotípia, hogy egy olasz idegbeteg lesz attól, ha ananászt raksz a pizzára?

Figyelt kérdés
Ezzel van már egy ideje tele az internet, ilyen gyökér mémekkel az ananászos pizzával, hogy az olaszok teljesen kiborulnak tőle, de honnan jött ez? Hiszen ugyanúgy tele van a net ananászos pizza receptekkel.

#ananász #pizza #olasz #kiborulás #internetmém #apakocsithajtdemindigbeborulazárokbavele
2023. jún. 8. 14:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
A mai (de)generáció -sajnos- abban a tévedésben van, hogy arra való az internet, hogy belepofázzanak másoknak a magánéletébe, hogy mit csinál, mit eszik, mit iszik stb...
2023. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Félig olasz vagyok/nem, nem roma, hanem olasz/, és imádom a hawaii pizzát/ami nem is onnan származik, hanem Kanadábòl/.
2023. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam olyat hogy egy olasz ettől dühös lenne. Nem szeretik az ananászt és a ketchupot rajta viszont alapvetően egy hagyományos pizza a tészta paradicsom sajt és bazsalikom


Attól hogy a sok hülye már nem tudja mit zabáljon össze és töltött káposztás pizzát akar enni az ő dolga és gondja.

2023. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!