Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne látszódjon rajtam,...

Hogy ne látszódjon rajtam, hogy olyan “jó kislány” típus vagyok?

Figyelt kérdés
Nem iszok, nem drogozok, nem cigizek, nem élek kicsapongó életet és ezt feltételezik is rólam az emberek. Többször tettek már utalást erre. Hogy lehetne kitörni ebből a skatulyából?

2023. márc. 8. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ebből miért kéne kitörni? Alkesz bagós pojácának miért jó lenni?
2023. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Mi a kulcsszavakban a sztereotípia? Meg a skatulya?

Hiszen nem iszol, nem drogozol, és nem cigizel. Ez a realitás.


Miért akarod megalázni saját magad a környezeted előtt , suttyó hazudságokkal, hogy egy megjátszós hülye picsa legyél a szemükben?

Attól vagy az, aki, amitől olyan vagy, amilyen!


Mentális gondok miatt nem tudsz jóban lenni saját magaddal?

2023. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

#1-es

" Alkesz bagós pojácának miért jó lenni?"


Ráadásul nem is akar az lenni, mert még egy ilyen pojáca is legalább őszintén ilyen pojáca, mert ilyen és kész.

A kérdező ezt csak megjátszani akarja. Van ennél lejjebb? :D

2023. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagy félreértések vannak. Nem megjátszani akarom és nem akarok lesüllyedt se lenni. Azt akarom, hogy ne látszódjon rajtam, hogy ilyen típus vagyok, mint amilyet fent kifejtettem. Valaki nem cigizik, mégse mondják meg róla kapásból.
2023. márc. 8. 18:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem inkább erény?... Írhatnánk bármit, lehet csalni a külső jegyekkel, de a jó kislány kisugárzásod megmarad. Szóval jobb híján akkor csináld az ellenkezőjét (kérlek ne) és máris nem néznek annak, mást nem tudsz.
2023. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ez miért baj?

Az önbizalmadon kellene javítani, ha attól tartasz túl jónak tartanak és bekóstolnak.

2023. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Menj el drogozni,inni,bulizni minden hétvégén hisz ez az út…úgy legalább mindenki elmond egy szakadt k..vának és jogosan, na azt sem lesz könnyű magadrol le kaparni. Jobb ha ilyen maradsz a saját érdekedben…de úgysem fogsz gondolom mert így nem vagy “menő”
2023. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Örülj neki! A ritka jó csajok közé tartozol.
2023. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok menő lenni, menőségből sosem kezdenék el lerészegedni vagy napi egy doboz cigit elszívni. A kérdésem, akkor az, hogy emiatt nem tunök bénának/ loosernek/szerencsétlennek stb? Ti mit gondoltok az ilyen emberekről?
2023. márc. 8. 19:52
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnsz emiatt egyáltalán szerencsétlennek, sőt..

Én jártam vadabb társaságba is, próbáltam "alkalmazkodni" de sem fiúk, sem lányok nem helyeselték. Kedveltek jó kislányként és azt akarták, hogy maradjak is olyan. Aki emiatt bénának tart, az nem jó ember.

2023. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!