Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik totál slamposak, de van a vallukon egy Michael Kors táska?

Figyelt kérdés
Ma is láttam egy ilyen osszeallitast: kövér nő, kitaposott cipőben, széthordott farmerban és egy kinyult melegítő felsőben, de a vállán meg egy újnak tűnő MK táska virít. Az ilyenek ajándékba kapják a táskát vagy csak igénytelenek vagy nem tudnak öltözködni? A "szettjéhez" max egy hátizsák illett volna.
2023. jún. 14. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem szoktam arra figyelni, hogy ki milyen márkát vagy kitaposott cipőt visel.
2023. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

“Max egy hátizsák”? :D ugye tudod hogy vannak drága és/vagy igényes hátizsákok?


Amúgy felőlem mindenki azt hord amit akar, nem tetszenek a nagybetűkkel hirdetett márkalogók, ennyi.

2023. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 hidd el, egy nagy alakú fehér táska, ami a markajelzessel van kinyomdazva elég feltűnő :D pont olyan mint a kinyomdazott barna gucci melegítők. Más kérdés, hogy ilyen telibe nyomott cuccokat alapból meg se vennék, csöves.
2023. jún. 14. 10:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit szánalmasnak tartok, aki túlárazott szarokban vonul, amik nemcsak nem szépek, nem is praktikusabbak, szóval tényleg csak arra jók, hogy megmutasd, hogy neked van olyanod.
2023. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet drága széthordott farmer:

[link]

2023. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem így volt szethordva, hanem ahogy a telepi oregasszonyokon szokott kinezni a kinyult cicagatya 🙂 az egész nő úgy nézett ki, kivéve a táskát.
2023. jún. 14. 11:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok, felőlem mindenki úgy öltözik, ahogy akar. Észre sem veszem, hogy mi márkás rajta és mi nem.
2023. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 persze :D
2023. jún. 14. 13:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Mi olyan hihetetlen ezen? Nem én vagyok a 7-es, de én se nézegetem random emberek ruháit pl az utcán. Semmi megdöbbentő nincs ebben szerintem.

2023. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, te már csak jobban tudod, hogy ki mit nézeget, kérdező :D

Bármilyen hihetetlen, nem mindenki azzal szórakozik, hogy mások viseletét mustrálgassa és ítélkezzen a kinézetük alapján.

2023. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!