Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet még valahol 18 évnél...

Lehet még valahol 18 évnél idősebb szűz lányt találni?

Figyelt kérdés
Vagy igaz, hogy 16 felett már nem léteznek?

2023. jún. 14. 14:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
2 Nálunk, több is van:D
2023. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

Sok nő és férfi is van aki felnőttként is szűz, és nem feltétlen vallási okokból.

Mondjuk szűz nőként mondom hogy engem kifejezetten taszítanak a szűzvadász férfiak, sokan másokat is.

Legalább szórakoztató látni azt amikor szembesülnek vele hogy nem vagyok egy tudatlan, ártatlan, irányítható, félénk, konzervatív aki földig érő ruhákban jár egész nap. Az ehhez hasonló sztereotípiáknak maximum a vallási közösségekben van némi valóságalapja. Meglepődnétek hány szűz lány van aki aktívan bulizik, iszik, rövid ruhákban jár.

2023. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
45%

#8:

Most komolyan mi tanítsunk téged?

2023. jún. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
18%
8-as vagyok, miért lettem lepontozva? tényleg érdekel
2023. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
62%
Ez ilyen fétiskérdés? 🤢
2023. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%

egyébként én is megismertem már sok huszonéves lányt, akinek még nem volt aktus. valaki olyan, hogy csak oda nem engedi, masik csak ruhában, illetve hasonló kísérletezések. nem tudom ez hova tartozik.


12-es egyébként most nem fétis szempontjából, hanem kíváncsiságból kifolyólag volna kedved beszélgetni? érdekel az értékrendszered, illetve hogy miért nem találtál még senkit.

2023. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
66%
#12, nincsen semmi különösebb oka azon kívül hogy nem találtam partnert hozzá, nem volt senki aki felé lettek volna érzéseim. Tehát nem vallási vagy egyéb okokból vagyok szűz.
2023. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%
Létezünk, és nem vagyunk mind vallásos szentfazekak.
2023. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

#16 12-re Ez olyan hihetetlen a szamomra. reálos lányoknál sem értem, hogy az ottani rengeteg pasiból hogy nem tudnak egyesek találni.

Nem vagy aszexuális? Hány éves vagy?

18-as, nálad mi az oka?

2023. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%

19-es, én ismertem ilyet.

Egy (akkor) 26 éves lány volt. Soha nem volt szerelmes, még viszonzatlanul sem. Internetes társkeresőn ismerkedtünk meg, pár hónapig jártunk, aztán elmondta, hogy még sosem volt szerelmes, belém sem lett, és értsem meg, nem akar úgy férjhez menni, hogy meg sem ismeri ezt az érzést. Ezért volt szűz is.

Egyébként teljesen normális családban nőtt fel, 3 bátyja volt, akik szépen családot alapítottak. Talán az édesapja féltette túlságosan az egyszem "kislányát". De ettől még a szerelem érzését átélhette volna. Azt pedig teljesen megértem, hogy szerelem nélkül nem akart lefeküdni senkivel.


Bonyolult az emberi lélek. Talán egy pszichológus tudott volna erre valami okosat mondani.

2023. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!