Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik utat választanád? A,...

Melyik utat választanád? A, Azon ahol ki van írva vigyázz méhek. Vagy B, 5-10 percel hosszabb út és nincs kiírva az hogy vigyázz méhek.

Figyelt kérdés

Miért így döntöttél?


Hogy állsz a méhekkel kapcsolatban, félsz tőlük vagy simán el mersz a kaptárak közelében sétálni minden felé védőfelszerelés nélkül?


Mi a korod és nemed?



2023. jún. 15. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

A


Nem félek a méhektől, kis esélyt látok rá, hogy megcsípjenek, amíg elhaladok, és arra is, hogy épp rajzanak az úton.


26/N

2023. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

A


Ha tudod, hogy mivel állsz szemben, milyen veszélyei vannak akkor még mindig tudsz, ha nehezen is, de átjutni a nehézségen, mint akkor amikor lila gőződ nincs a valós dolgoktól, félkészületlen és ismerethiányos vagy, és óvatlanul belemész azt híve, hogy nincs félnivalód.


Ez a példa tökéletesen megelel a szűk, nehéz és a széles, könnyű út példájához, csak más oldalról közelití meg.

2023. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Az A válasz mellett döntenek.


47 F

2023. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
2+ Ellenben, ha egészséges gondolkodásod van, semmi elvakultság, akkor még ha ismeretlen is az új dolog, de nem becsülöd le, hogy mivel állsz szemben van esélyed életbe maradni. Szemben azzal az emberrel, aki kevélyen, tudatlanul, ismerethiányból fakadóan lebecsüli és kineveti az előtte állót, nem tudván mielőtt áll.
2023. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A

Nem bántanak azok és nem vagyok allergiás


27n

2023. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
B, félek a “csípős” rovaroktól, és 5-10 perc plusz az semmi. 29N
2023. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az út hosszától függ. Ha az egész út 10 perc legrosszabb esetben, akkor A, ha egy óráig méhek között kellene flangálnom, hogy 5 percet nyerjek, akkor B


B-nél sincs garancia rá, hogy nem lesznek méhek vagy rosszabb, szóval már csak azért is vonzó lehet az A, mert az feltérképezettnek tűnik, valószínűleg ha más baj lenne, azt is kiírnák. B-nél erre nincsen még ennyi garancia sem...



Összességében inkább A

36n

2023. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

B. "Kicsit" több idő, mire elmúlik egy méh csípés, mint 5-10 perc. Sosem azért csípett meg méh mert nyúlkáltam a kaptárban vagy egyáltalán a közelébe mentem, egyszerűen meglátott és veszélyként érzékelt vagy nem tudom. Biztos megvolt rá oka. Mindenesetre nem kockáztatok.

19L

2023. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
B, nekem tökmindegy a plusz 10 perc, minek zargassam a méheket.
2023. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Feketeruhasember ***** válasza:
76%
A. Nem félek a méhektől és soha nem csípett meg egyik sem anélkül hogy bántottam volna. Gyerek koromban volt hogy igen, de akkor direkt baszogattuk őket, megfogtuk stb.
2023. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!