Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártyát választaná...

Melyik videókártyát választanátok a helyemben, ha viszonylag hosszabb távra kellene, és kizárólag gamingre?

Figyelt kérdés

Kettő közül terveztem választani, árban is megegyeznek.

A: GTX770

B: R9 280X


Igazából itt én minden apróságra is gondolok. Shadowplaytől kezdve, mantle-ig minden előnyösséget összevetve melyiket választanátok? (érveket is kérnék)



2014. jún. 17. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha nincsen szükséged a shadowplayre, nem akarsz videózni, akkor r9 280x, valamivel jobb mint a 770, később a mantle is jó lehet, egyenlőre még gyerekcipőben jár
2014. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

GTX770


Szeretem rögzíteni, ahogy játszom, és egy efféle funkció nagyon hasznos tud lenni.


A Mantle-ben nem hiszek. Eddig csak valami egész minimális előnyt tudtak kisajtolni belőle, és nem is hiszem, hogy futótűzként terjedne el. A MS-re ráijesztettek vele, ezért ők megcsinálják a DX12-t, ami mindkét gyártó számára elérhető lesz. A Mantle szerintem megmarad egy exkluzív érdekességnek, mint a PhysX. Amelyik játékot megveszi, abban lesz, de a fejlesztők maguktól nem bajlódnak majd vele.

2014. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mivel terveztem capture cardot is venni régebben, kifejezetten jól jönne a shadowplay, ezért inkább a gtx 770-t venném. Köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 25. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!