Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki meztelenül alszik és...

Aki meztelenül alszik és szüleivel él vagy gyerekei vannak, éjjel hogy megy ki mosdóba?

Figyelt kérdés
Felöltözve arra a kis időre, vagy meztelenül (és nincs probléma ha pont összefut valakivel)?

2023. jún. 16. 11:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére nagyon ritkán megyek éjjel mosdóba. Régebben - amíg a szüleimmel laktam - bent tartottam a szobámban egy köntöst erre az esetre, és azt kaptam magamra, ha mégis kimentem éjszaka. Most már semmit nem veszek fel, akkor se amikor a szülői házban alszom, vagy ha bárki nálam alszik. Amúgy is ezrelékekben mérhető az esélye, hogy "összefussak valakivel", aki éppen sétálgat a házban vagy lakásban az éj közepén...
2023. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
91%
Amikor még a szüleimmel laktam gyakran aludtam bugyiban ,vagy meztelenül.Aztán ha ki kellet mennem kaptam valamit magamra,de ha csend volt,akkor meztelenül is kimentem,ha már nem szólt a tv anyáéknál.Egyszer volt kellemetlen szitu,meztelenül voltam és anya is jött volna,nem tudtam mit csinálni,nem volt bent törölköző sem amibe becsavartam volna magam.Ajtót nyitottam aztán ránéztem,hogy bocsi anya... :-) csak elmosolyodott,mondta hogy aludjak..Nem hozta fel másnap se,rendes volt tőle.Gondolta sztem,hogy mi volt.
2023. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
Én rápössentek az éjjelire.
2023. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Rocco20 válasza:
89%
Èn olyankor is meztelen vagyok amikor kimegyek wcre. Mindenki alszik èjszaka.
2023. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Katica997 válasza:
83%
Mi meztelenül alszunk a férjemmel, a gyerekekkel való "baleset" elkerülésére létezik fürdőköpenyünk az ágy mellett. :)
2023. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Amikor meztelenül alszok akkor mindig van az ágy mellett vagy egy köntös vagy egy rövidnadrág, az a fajta, aminek nincs bélése, csak felhúzom hogy mégse pöcsbe menjek ki a mosdóba, mert ha úgy tennék, akkor biztos, hogy mindenkinek pont akkor kell wc-re mennie.


Ha gyerekeim lesznek, előttük nem fogok szégyenlősködni, de a szüleim előtt valahogy szemérmesebb vagyok.

2023. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Meztelenül. Nem értem mi ezzel a gond?
2023. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
74%
Köntösbe általában
2023. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Van aki nem meztelenül alszik? Én nem tudnék úgy aludni, hogy van rajtam valami a paplanon kívül.
2023. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
95%

Simán meztelenül!


Ennyi

2023. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!