Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék elaludni meztele...

Hogyan tudnék elaludni meztelenül?

Figyelt kérdés
Nyaranta mindig megpróbálok meztelenül, de valahogy sosem sikerül. Vagy nem tudok elaludni, vagy felébredek az éjszaka közepén. Hogyan tudnék hozzá szokni?

2017. máj. 31. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Miért nem sikerül elaludni? Mi zavar?

Én nem szeretek meztelenül aludni, mert kellemetlennek érzem, de ha már csak egy póló is van rajtam akkor teljesen jó.

2017. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Feltehetően úgy érted, hogy a testedet fedő ruhanemű vagy takaró hiányában. Ha nem megy, ne erőltesd. Az emberek egy része képtelen úgy elaludni, hogy valami textilneműt ne érezzenek a bőrükön.
2017. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem okoz gondot, szóval nem tudom, mi lehet a probléma.

Viszont ha neked ez ennyire nem jó, akkor ne aludj meztelenül.

2017. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Én meg csak meztelenül vagyok képes aludni, vagyis boxerban is elalszom, de nagyon rosszul alszok úgy...
2017. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Én télen-nyáron meztelenül alszom.

Viszont egy párszor eszembe jutott már milyen gáz lenne,ha mittudomén kigyulladna a ház és ki kéne rohanni...

2017. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
5. Ja vagy ha valaki benézne, mert nyáron nyitva van az ablak és fel van húzva a redőny
2017. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
6: Hát nálunk az 5. emeleten nincs ilyen veszély, hogy benéz valaki :D De amikor családi házban, utcafronti szobában aludtam, akkor sem féltem ilyentől, mert volt sötétítő függöny :)
2017. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha álmos vagy, elalszol, akármiben vagy (nem vagy).
2017. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Én is próbálgatom magam a dolgot, elaludni el tudtam, de úgy ébredtem reggel, hogy visszavettem a pólóm. Eddig csak úgy tudtam meztelenül aludni, ha volt mellettem egy szintén meztelen pasi (értitek).
2017. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Keress magadnak valakit, ha a pároddal alszotok úgy, akkor bizony teljesen természetes lesz a dolog. :D Na meg ki az az őrült aki utána felöltözik. :D
2017. jún. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!