Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt rá példa, hogy kizártad...

Volt rá példa, hogy kizártad magad?

Figyelt kérdés
Akár autóból, vagy lakásból, vagy bárhonnan. És nem, vagy csak nagy nehezen tudtál bejutni.
2023. jún. 16. 13:50
1 2
 11/16 Noren1989 ***** válasza:
90%

Nem, még sohasem.


Nincsenek ilyen jellegű zárjaim az otthonomban.

2023. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

Igen, a kamionból.....

3 órát ácsorogtam mellette, a kulcs, a telefonom és a cégesfon is benne volt😆

Szerencsére pont arra járt egy kolléga és felhívta nekem az irányítási..

2023. jún. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Ki is és be is. Az előbbinél kivittem a szemetet, az ajtót nyitva hagytam, mert éppen nem volt jó a zár, csak belülről működött, erre a huzat bevágta, a babám meg bent aludt... A szomszédom pont a kertben lófrált, megkértem, hogy hívja fel anyukámat, hogy küldje el az ő kulcsát valakivel, de felajánlotta, hogy elmegy érte (kb 2-300 méterre volt).

Be meg sokszor, az egyiknél ki tudtam mászni az ablakon és kinyitottam (akkor is a zár volt szr), a többinél kulcsom sem volt, meg kellett várnom míg valaki hazaér vagy hoz kulcsot...

2023. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
Csak bezárni sikerült magam. Vendéglő vécéjébe, ahol takarítottam. Elromlott a zár...
2023. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Volt
2023. jún. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk a szomszéd házból zárta ki magát az ott lakó család. A kutya bent maradt, de őt nem sikerült rávenni, hogy nyissa ki belülről az ajtót...

Erős, biztonsági bejárati ajtó van, sok ponton záródó zárral. Két lakatos próbálkozott, de az ajtó sérülése nélkül nem tudták megoldani. A tűzoltókat hívták ezután, akik szintén sokat törték a fejüket, próbálkoztak a kert felől is, ahova tőlünk másztak át. Végül a bejárati ajtót sikerült kinyitni, de az ajtó sérülése árán. Ki kellett cserélni utána a bejárati ajtót. Gondolom sem a tűzoltók kijövetele, sem az ajtócsere nem volt olcsó.

2023. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!