Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem túl érzékeny az lmbtq...

Nem túl érzékeny az lmbtq közösség?

Figyelt kérdés
Besorolhatnám magam lmbtq emberkének mert biszex vagyok, viszont nem tudok azonosulni a közösséggel. Nagy részük olyan hiperszenzitív ne bánts virág hogy akkor is vérig sértődnek ha erősen megválogatom a szavaimat. Az probléma ha nem hiszek abban hogy 200 gender és szexualitás létezik, vagy hogy nem szeretem a prideot. Elhiszem hogy sok sérelem érhette őket emiatt, engem is ért sok, bár más miatt. De erre nem az a megfelelő válasz szerintem hogy az ember hiper érzékeny hópihére vált, ez csak ront a helyzeten. Ezért kerülöm az egészet. 23/f
2023. jún. 17. 06:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Tudod,azt mondják,aki megsértődik,annak sosincs igaza !

Mimózalelkűek általában valamit rejtegetnek,és kifelé színházat játszanak.Személyes tapasztalat másokkal.


F

2023. jún. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Biszex férfiként én is teljesen így érzek.


Mondjuk a biszexualitásomat nem is érzem egy az egész életemet kitöltő dolognak, csak egynek a sok közül.

2023. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek pedig pánszexuális és transz vagyok. Én ott vesztettem el a fonalat az lmbtq közösséggel, mikor kitalálták hogy van straight curious meg lesbian curious vagyis hogy "elvileg csak ehhez a nemhez vonzódok deeee ha úgy alakulna kipróbálnám a másik nemmel is". Ember ha megraknál egy férfit meg egy nőt is akkor biszex vagy pán vagy. Ugyanez ez a pronoun dolog. Azt még megértem ha valaki nőnek/férfinak/valahol a kettő között/egyiknek se érzi magát akkor legyen he/him,she/her,they/them. Még talán az it/it-et is be tudom nyelni. De ez a xev,wolf, meg a no pronoun??? Mi az anyám? :D Ha valakit felzaklat hogy utalnak rá (mert a pronoun arra való, nagyon rég volt már az a nyelvtan óra mikor ezt vettük, de magyarul talán a mutató névmásnak felel meg) akkor menjen pszichológushoz basszus. Erre mást már nem tudok mondani. A gender spektrum is kínai nekem... Oké legyen férfi, nő, genderfluid, meg a nonbinary, ki mivel tud azonosulni. De ez a "kicsit férfi vagyok, kicsit nő 🥺" számomra értelmezhetetlen. Kedvencem mikor kimennek pridera állatkodni. Mutassuk meg az embereknek, hogy nem gyermekekre veszélyes aberáltak vagyunk... ezzel? Ezzel, hogy pórázon vezetjük egymást a feszülős bőrszerkóban, meg félmeztelenül vagánykodunk ott, mint egy lepukkadt extasyval dúsított sztriptízbárban? Így akarjuk elfogadtatni magunkat és megmutatni hogy igenis normálisak vagyunk mint bárki más? Hát öhhhhhh.... Nem is értem miért nem akar sikerülni.
2023. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem ez a pánszexuális dolog sem jön át. Számomra van a heteró, meleg, bi meg vannak a transzok.
2023. jún. 17. 09:18
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
A pánszexuálisok azok akik a transz emberekkel is lefeküdnének a férfi és a nő mellett. Magyarán, és előrenis bocsánat hogy most vulgáris leszek, de a kugis nénivel és a puncis férfival is. Azért van elkülönítve mert ezek olyan dolgok amik nem feltétlenül illenek bele a közízlésbe, szóval sokan biszexek de a fentiek nem jönnek be nekik.
2023. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én kizárólag kíváncsiságból kipróbálnám, de számomra a transz nő nem nő, meg a transz férfi sem férfi. Ahogy manapság mondják "cisz" kategóriát preferálom.
2023. jún. 17. 09:23
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Melegként régen én is így gondoldtam. Aztán lett egy pár meleg barátom és hidd el, nem olyanok vagyunk, amilyennek minket gondolsz. Ismerkedj te is, mielőtt messzemenő következtetést vonsz le.
2023. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7.Ember, reddit fiókomat azért tiltották le mert megkérdeztem hogy lehet egy férfi terhes.
2023. jún. 17. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

"7.Ember, reddit fiókomat azért tiltották le mert megkérdeztem hogy lehet egy férfi terhes."


Lehet azért, mert olyan csoportba voltál, ahol érzékeny emberek gyülekeznek 💁‍♂️


Mozdulj ki haver

2023. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 steven95 ***** válasza:
82%
Az nagyon jó látlelet, hogy a "saját fajtáját" is csak ennyire sztereotipikusan, sarkosan/végletesen látják egyesek. Én épp azért (is) képviseltetem magam egy pride-on, mert tudom bizonyítani az ellenkezőjét is, anélkül hogy a rossz példákat úgy sorolnám fel mintha a 99% olyan lenne. És bármi hihetetlen, de legtöbbünknek nem "az egész életünket kitöltő dolog" - ez kb a "nem vagyok homofób, de" szöveg szánalmas párja. Ez olyan mintha ócsárolnád azt aki TV-t néz és csak a Mónika show színvonalával példálóznál. Van azért itt aránytévesztés.
2023. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!