Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért van ennyi életunt,...

Itt miért van ennyi életunt, szomorú ember?

Figyelt kérdés

Rengeteg kommentben olvasni, hogy a többség utálja a munkáját, a programokat, az életét, az embereket. Magányosak, megkeseredettek, rosszindulatúak.


Pozitív válaszokat szinte nem is olvasni, ha valaki esetleg ilyet írna, sokszor nullára van pontozva.


Ma elég sok időm volt itt olvasgatni. Kb lehozott az életről. Mi lett ebből az oldalból...



2023. jún. 20. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Rabszolgatartás folyik.
2023. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Azért ennyire nem rossz a helyzet.. szerintem akadnak itt olyanok is, akik normális életet élnek és segítenek másoknak.
2023. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert szét vannak traumatizálva. És a hitrendszerük mint egy pillanatragasztó tartja őket a szarban. A biztos rosszat választják, mert azt ismerik, mert a bizonytalan jobbhoz tenni is kellene. De nem tudnak. A beléjük íródott társadalmi mantrák miatt.
2023. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Barnabas333 ***** válasza:
60%
Mert aki boldog, az nem jár ide. Maximum egy mondat erejéig, hogy milyen mosógépet vegyen. Azt hittem ez egyértelmű. Te sem vagy az ha itt vagy és ilyeneket kérdezel.
2023. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

De jó, hogy te tudod milyen az életem. :) Korábban szerettem itt lenni, szívesen segítettem másoknak. De most ha normális kommentet ír az ember, egyből kapja a pirosakat.

Úgy veszem észre, itt az a menő, akinek a legnyomorultabb az élete.

Ja és a rengeteg trollról ne is beszéljünk.

2023. jún. 20. 21:31
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az okai:

Röviden összefoglalva gyerekkoromat: szegénység, mérgező szülők, iskolai terror. 17 évesen idegileg és lelkileg tönkre mentem. 17 éves korom óta pszichiátriai gyógyszereken élek. Hiában dolgozok mégis szegény vagyok. Ezek miatt nincsen barátnőm, nincsen barátaim, nincsen lakásom.

2023. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Barnabas333 ***** válasza:
76%
A rengeteg lepontozást én is észre vettem. Segíteni én is szerettem itt régen. Most szilveszterkor majdnem megfogadtam, hogy soha többet nem jövök ide. Tényleg egyre kevésbé van értelme itt lenni, de mivel nem vagyok boldog néha valamivel el kell ütni az időt. Őszintén szólva imádnék nagyokat beszélgetni is, de ma már nincsenek itt erre alkalmas emberek...
2023. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
A magyar alapból ilyen...
2023. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Én pont fordítva látom, szerintem bőven van itt értelmes ember. Máshol nagyon nem is lehetnek a neten, nálam az aki fb, messenger, insta, tinder, tiktok és hasonló agyelszívó társait használja alapból kizárva.
2023. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Az ilyen kérdéseknél annyira örülnék ha példákat is hoznátok... Én pl nem különösebben veszem észre.
2023. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!