Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért van ennyi életunt,...

Itt miért van ennyi életunt, szomorú ember?

Figyelt kérdés

Rengeteg kommentben olvasni, hogy a többség utálja a munkáját, a programokat, az életét, az embereket. Magányosak, megkeseredettek, rosszindulatúak.


Pozitív válaszokat szinte nem is olvasni, ha valaki esetleg ilyet írna, sokszor nullára van pontozva.


Ma elég sok időm volt itt olvasgatni. Kb lehozott az életről. Mi lett ebből az oldalból...



2023. jún. 20. 21:07
1 2
 11/18 Barnabas333 ***** válasza:
87%
10es olvasgatod az emberek és felnőtt párkapcsolatok rovatokat? Totál lejön. De akikkel privizek is lelki betegek. Persze ha csak otthon,közlekedést vagy tudományt nézegetek, akkor nem is látszik.
2023. jún. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%

A túlzott jólétet nem tudja kezelni a legtöbb ember.

Gondtalanok vagyunk.

Színvonalas az oktatás, jó és olcsó a tömegközlekedés, az utak sztráda minőségűek és senkit nem kényszerítenek arra, hogy teljesen feleslegesen utazgasson napi szinten a munkahelyére, ahol mindenki önzetlenül támogatja a jóhiszemű kollégáit. Ha orvoshoz vagy kénytelen menni, tárt karokkal, szeretettel várnak, szakszerű, gyors, emberbarát ellátást kapsz, - ráadásul úgy, hogy egyetlen másodpercet sem kell várnod sehol a szolgáltatásokra. A korszerűen felszerelt, barátságos egészségügyi intézmények 7/24-ben a rendelkezésedre állnak és felelősséggel gondoskodnak az emberekről, akik kénytelenek igénybe venni az állami egészségügyet. A bérek, illetmények is versenyképesek, - lényegében senkinek nincsenek napi szintű megélhetési, élelmezési, ruházkodási gondja, ráadásul minden embernek megadatott, hogy privát szférában pihenhesse ki minimum nyolc órában a nap fáradalmait. A szélhámosság és a bűnözés gyakorlatilag ismeretlen az országban, az országot irányító közszereplők pedig készségesen állnak akár soron kívül is a választópolgárok rendelkezésére, - hiszen első a szakma!

Az emberek nem irigyek, büszkék a környezetükben élők teljesítményére, eredményeire.

Egyszerűen nem tudunk ennyi jót egy időben kezelni és feldolgozni.

2023. jún. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Barnabas333 ***** válasza:
100%
12es tetszik az irónia írásod.
2023. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek de szerintem mindig ilyen volt ez az oldal. Sajnos.
2023. jún. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
En is mindig csak akkor jovok ide fel, mikor nincs eletem es szarul vagyok. Ez egy ilyen oldal. Bar a gyokerkedesre nincs mentseg szerintem.
2023. jún. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért akadnak itt olyan emberek is, akik boldogok, maguk is kiegyensúlyozottak, illetve az életük is, csak ők ennek nem is mindig adnak hangot, vagy épp a többség hangja elnyomja az övéket.

Viszont.. sokan úgy vannak/lehetnek vele, hogy tudják, hogy itt ilyen az alaphangulat, ilyen emberek vannak itt (esetleges sorstársak), akkor már ő is idecsapódik. Azt én is észrevettem már magamon, hogy amikor mélyebben vagyok, mentálisan nem épp a toppon, vagy az életemben valami nem kóser (kudarcsorozat, nem haladok előre, csalódások, szóval ilyesmik), akkor jóóóval több időt töltök itt. Van benne egyfajta megszokás, de menekülés is.


Azt pedig nem támogatom, amikor valaki a saját gondja, baja miatt nem tudja magát megemberelni, kontrollálni, fegyelmezni, és ide jön, hogy szándékosan bántsa a többit.

2023. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Aki szomoru, eletunt, nyugodtan írjon. En is az vagyok, hatha lelket ontunk egymasba.
2023. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta csak a szar van. Nehezen kapcsolódok embrrkhrz, zárkózottság. Néhány próbálkozásom volt kqpcsolati téren. Egyik sem ment. Az egyik alapban bátalmazó volt. Menekülök azbemberek elől. Nem értek kb semmihez. Depresszió, halálvágy. Nehezen barátkozok most is, mert a múlt szégyenei miatt, nem látom értelmét. Most ide nem írnám ki, hogs mik azok a dolgok. Változtam, de elég későn. Olyan munkahelyem van, amit nem szeretek, de mint fentebb írtam, nem értek semmihez. Szexuálisan is zárkózott voltam anno is . Egy ideig az nagxjából a helyén volt, de az sem volt az igazi. Szóval, ettől szarabb nem sok van.
2023. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!